מתקני תצוגה לתערוכות

אנחנו בליגרף מעצבים, מפיקים ומקימים מתקני תצוגה לתערוכות. כמו כן, אנחנו מבצעים הפצה בלעדית של מערכות מודולריות בעלות פטנט ייחודי ומציגים ומתקשרים רעיונות באמצעות ביתנים ותצוגות. אצלנו תוכלו לרכוש מגוון רחב של מתקני תצוגה ופתרונות תצוגה מיוחדים ומותאמים אישית: מתקני רול אפ, מערכות פופ אפ, מגוון סוגי דלפקים, סטנדים ועוד.

מתקני תצוגה לתערוכות – כדי להיות הכי בולט בכנס

החלטתם ללכת בכל הכוח על התערוכה הבאה, וכדי להצליח באמת אתם צריכים מתקני תצוגה שיגרמו לכם למשוך לקוחות לביתן שלכם. אנחנו בליגרף מעצבים, מפיקים ומקימים מתקני תצוגה במיתוג בועט ועיצוב ייחודי תוך שימוש בפתרונות תצוגה מתקדמים ומותאמים אישית. בין מתקני התצוגה שלנו תמצאו מתקני רול אפ, מערכות פופ אפ, מגוון סוגי דלפקים, סטנדים ועוד.

מהם מתקני תצוגה?

מתקני תצוגה הם שם כולל לביתנים, דוכנים, סטנדים ושלטים הכוללים הדפס שמטרתו למשוך את המבקרים בתערוכה לעבר הדוכן של המותג ע"י עיצוב תערוכות. על מתקני התצוגה תודפס פרסומת בולטת, או לחלופין לוגו המותג, והם יעוצבו כך שהם ימשכו קהל.

המפגש הראשוני עם המותג

החשיבות של מתקני התצוגה טמונה בפוטנציאל שלהם ליצירת מפגש בין המותג שלכם לבין הלקוח. האדם המבקר בתערוכה אינו מחפש דבר מה מסוים, ואם מתקני התצוגה שלכם עשויים מספיק טוב עם ימשכו את תשומת ליבו. אם יווצר קליק בין האדם הזה למתקן התצוגה, אתם עשויים להרוויח עוד לקוח. מהסיבה הזו חשוב לייצר מתקני תצוגה בולטים וקריאטיביים, וכמובן למקם אותם בצורה נכונה.

על מה חשוב להקפיד כאשר מייצרים מתקני תצוגה?

כדי שמתקן התצוגה אכן יעשה את פעולתו עליכם להקפיד על מספר כללים. ראשית, חשוב מאוד לבצע הדפסה מדויקת ואיכותית, כדי להציג את העסק בצורה מכובדת ורצינית. שנית, יש להשתמש בלוגו של העסק, ובמיתוג הכללי שלו, ולהצליח להביא אותם לידי ביטוי במתקן התצוגה. בנוסף, חשוב למקם את מתקני התצוגה בצורה נכונה, ולהשתמש גם באמצעי פרסום נוספים, כמו שלטים שיסייעו להכווין את הלקוחות לביתן שלכם.

סוגי מתקני תצוגה

מתקני תצוגה הם שם כולל לאמצעים להצגת המותג, וחשוב להכיר את כלל הסוגים כדי לבחור במוצר הנכון. סידרנו עבורכם את הקטגוריות הראשיות של מתקני תצוגה אותן אנחנו מייצרים בליגרף:

מטריה Showflex

מטריה Showflex היא מתקן תצוגה המיוצר בבלעדיות על ידי חברת ליגרף. המתקן בנוי בצורה נוחה לקיפול, כאשר הקיפול מתבצע בדומה לשימוש במטריה (ומכאן שמו).

המטריה Showflex מודפס על גבי בד איכותי, ואחרי הקיפול הבד נשאר מחובר למנגנון – כך מתאפשרת פתיחה מלאה של המתקן בתוך פחות מ-30 שניות.

מתקני רול אפ

מתקני רול אפ הם שלט פרסומת אותו ניתן לשאת ממקום למקום. הודות לפשטות וקלות המתקנים, ניתן להרכיב אותם בקלות ובמהירות מכל מקום. צורת הרול אפ מזכירה גליל, כאשר בסיס הרול אפ עשוי אלומיניום, ושלט הפרסומת מודפס על נייר מצופה ומחובר למבנה האלומניום.

מערכות פופ אפ

מערכות פופ אפ הן קבוצה של פוסטרים קשיחים, אשר מחוברים יחד ויוצרים תמונה אחת ענקית. מקובל להשתמש במערכות פופ אפ כרקע לשאר הביתן בכנס או בתערוכה. ככלל, ניתן לומר שמערכת פופ אפ היא אחד האלמנטים החשובים ביותר בביתן, לכן חשוב מאוד להשקיע בו.

דלפקים

השלטים שלכם יבלטו למרחוק, מערכות התצוגה ימשכו את הקהל, אבל אתם תצטרכו גם מקום להציג עליו את המוצרים. דלפקים הם הפתרון המוצלח ביותר להצגה מרשימה של המוצרים שלכם. תוכלו לבחור את צורת הדלפק, בהתאם לצרכים שלכם.

סטנדים

סטנדים הם מתקנים המאפשרים תלייה והצגה של מוצרים. צורת התלייה וההצגה של המוצרים משתנה מסטנד לסטנד, ובבחירת תצורת הסטנד חשוב לשים דגש על סוג המוצרים שאתם רוצים להציג. בנוסף, סטנדים לתצוגה משמשים להצגת שלטים וכרזות בביתן לצורכי פרסומת.

EsayShape

EsayShape הוא מתקן תצוגה חדשני המבוסס על הדפסה על גבי בד מתוח. למעשה, מדובר בקיר תצוגה עשוי מוטות אלומיניום המתחברים בקליק ויוצרים מתקן בנוי במהירות.

תבחרו את מתקן התצוגה שמתאים לכם

אנחנו מייצרים מגוון מתקני תצוגה מתקדמים תוך הקפדה על חדשנות, יצירתיות ונוחות בשימוש. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר – כדי שנתאים לכם בדיוק את המתקנים שאתם צריכים.

אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!