מערכות פופ אפ

פופ אפ הוא פתרון מושלם לקיר תצוגה לתערוכות, סטנדים לתצוגה, כנסים וקידום אירועים ומכירות.
אפשר להקים את הפופ אפ כקיר שטוח, קמור או קעור, וגם לחבר בין מספר מתקנים.

  • קל ופשוט להקמה ולפירוק במהירות
  • נוח להעביר ממקום למקום בעזרת המנשא המיוחד
  • אפשרות לחבר בין מספר מתקנים
  • שימוש במזוודת הנשיאה כדלפק ע"י עיטופו במשטח גרפי

מערכות פופ אפ – תתלבשו יפה, כי אתם הולכים לקבל מבול של מבקרים בדוכן 

מכירים את זה שאתם נכנסים לאתר אינטנרט ומיד קופץ לכם פופ אפ ענק על כל המסך? אז עכשיו דמיינו את זה קורה בתערוכה שלכם, מול העיניים של הלקוח. טוב.. זה לא בדיוק מה שמערכת פופ אפ תעשה, אבל זה די דומה. אנחנו בליגרף מייצרים מגוון

מערכת פופ אפ היא מתקן תצוגה המורכב ממספר פוסטרים קשיחים, היוצרים יחד תמונה אחת גדולה. הפוסטר הגדול ימוקם כרקע לכלל האלמנטים בביתן שלכם ויגרום לו להיות בולט במיוחד.

למה דווקא פופ אפ?

אנחנו בליגרף מייצרים מגוון רחב של מתקני תצוגה מתקדמים. אחד המוצרים הנבחרים שלנו הוא מערכות פופ אפ. מה היתרון הגדול של פופ אפ? ובכן, מערכת פופ אפ מייצרת מסר חזותי בולט למרחק בצורה פשוטה ובלי הרבה מאמץ.

איך יוצרים פופ אפ יעיל?

אתם רוצים ליצור נראות בולטת בכנס, לכן לא מספיק שתבחרו מערכת תצוגה מתקדמת, אתם חייבים לשים דגש גם על הקריאייטיב והעיצוב. האנשים שמסתובבים בכנס או בתערוכה מותקפים באינספור גירויים, ואם לא תשתמשו באמצעים הנכונים פשוט לא תצליחו ללכוד את תשומת ליבם.

חשוב מאוד שתזקקו את המסר שלכם, ותבינו מה בדיוק אתם רוצים לומר. תוכלו להשתמש במבצע או מחיר, כדי למשוך תשומת לב, או באמירה קריאייטיבית מושכת.

הדפסה איכותית

אבל זה לא רק הקריאייטיב. אתם חייבים לבחור בהדפסה איכותית, על גבי נייר מתאים – כדי לשדר ללקוחות הפוטנציאליים שאתם באמת יודעים מה אתם עושים. פופ אפ מעניין, בולט, איכותי וצבעוני עשוי למשוך המון תשומת לב, ולהביא קהל רב אל הביתן שלכם.

כמה עולה פופ אפ?

איך אתם תמיד ישר הולכים לתכלס… ובכן, אז ככה. מערכות פופ נמכרות במחירים משתנים, בהתאם לגודל הפופ אפ ולאיכות ההדפסה.

אנחנו מתחייבים לספק לכם הצעת מחיר משתלמת במהירות, כדי שתוכלו לבצע השוואה. אבל זיכרו, פופ אפ הוא לא רק עניין של מחיר, והאיכות משחקת תפקיד חשוב במוצר.

פופ אפ – הדרך שלכם לבלוט בכנס

הבנו למה, הבנו איך. עכשיו אתם רק צריכים לדבר עם המומחים שלנו, לבחור את מערכות הפופ אפ שלכם ולתת לנו לעשות לכם את העבודה. מערכת הפופ שניצור לכם תגרום לכם להיות הכי בולטים בכנס. אז תתלבשו יפה, כי אתם הולכים לקבל ים של מבקרים בדוכן.

להתאמת מערכת פופ אפ, צרו איתנו קשר >>

אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!