ארגזי תאורה

כל בית עסק חייב שילוט, זה חלק ממה שמאפיין אותו כעסק מוכר. ארגזי תאורה משמשים כשלט לאור יום, ובלילה אף בולטים יותר, בהיותם מוארים מעל לבית העסק. ארגזי תאורה הם גם אותם שלטי חוצות – בדרך כלל בפינת רחוב- המפנים את הלקוחות אל כתובת בית העסק, ומפרסמת אותו ברבים.

ארגזי תאורה בכל צבע, גודל ועיצוב

כל אחד רוצה להיות בולט, בעיקר כשמדובר ב"כאן ועכשיו". כשאדם נוסע במכוניתו, הולך לאיטו ברחוב או יושב בבית קפה, הדבר הראשון אשר יקפוץ לעיניו זה הדבר הבולט ביותר, ואין יותר בולט מארגזי תאורה. הם נמצאים בפינות רחוב כשלט חוצות, או כשלטי בטיחות מעל לבית העסק. בית עסק שמעוניין בארגזי תאורה בדרך כלל יהיה מוכן מראש עם הסמל המסחרי של העסק- או הלוגו של החברה או הרשת, וכל מה שנותר לעשות זה להזמין את הגודל הרצוי לפי הדגם הקיים. כמובן שניתן להוסיף לארגזי תאורה עוד אמצעי תאורה וקישוט, לאחר ייעוץ עם המומחים בתחום.

ארגזי תאורה שופכים אור על העסק

בין אם אתם עסק קטן כגדול, ארגזי תאורה יבליטו את נוכחותכם, ויאירו למרחוק אם הנכם ממוקמים ליד כביש מהיר או בניין גבוה, או לחליפין- נמצא ברחוב שקט- הסיכויים להפניית תשומת הלב גבוהים בצורה משמעותית משלט חוצות לא מואר על ידי ארגזי תאורה (כמו רוב בתי העסק).

ליגרף מתמחה בשילוט לעסקים, שילוט למשרדים ועוד. צרו איתנו קשר עוד היום: 0772315924

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]