ביתנים לתערוכות

שיפור מראה ביתנים לתערוכות

על מנת לקדם את העסק שלך בעולם התחרותי המאפיין את השוק החופשי, יש לעסוק בפעילות מקיפה של שיווק הכולל ביתנים לתערוכות. חלק מהפעילות השיווקית היא השתתפות בכנסים, ימים פתוחים בתחום ובעיקר תערוכות הקשורות לעסק שלכם. כך שאם יש לכם עסק למכירה של ברזים או ציוד לבית, ויש תערוכה בנושא במקום כלשהו בארץ – אתם חייבים להיות שם, ולייצג את עצמכם בכבוד. על מנת להקים את הביתן המושך ביותר בכל תערוכה, המסוגל להביא אליו כמות גדולה של צופים ולקוחות פוטנציאלים ניתן להשתמש באלמנטים שונים מתחום השלטים ועיצוב תערוכות.

מה כדי להציב בביתן תערוכה?

ישנם הרבה מאוד אלמנטים שתפקידם לצוד את העין של הקונים או של העוברים ושבים בתערוכות. למשל, מתקני פופ אפ , דגלים או מתקני רול אפ, שיכולים להפוך את הביתן שלכם לביתן הבולט והנוצץ ביותר בכל תערוכה. לאחר שהצלחתם למשוך את הקהל אליכם באמצעות מתקני תערוכות איכותיים, כל מה שנשאר זה לתת לאנשי השיווק והמכירה שלכם לעשות את העבודה שהם יודעים לעשות הכי טוב.

מה זה רול אפ?

למי שלא היה אף פעם בתערוכות או כנסים, ולא יודע מה זה מתקם רול אפ, הנה הסבר ותיאור קצר: רול אף זה למעשה עמוד קטן ונייד. משקלו הנמוך מאפשר לנייד אותו ממקום למקום בקלות, מה שהופך אותו לפלטפורמת פרסום אידיאלית. מדובר במוצר יעיל וזול יחסית עליו ניתן לפרסם את הלוגו של החברה, תמונה של מוצר או כל מוטיב פרסומי אחר בו אתם חפצים.

איך בוחרים מתקני תערוכות?

אחד הדברים שחשוב מאוד כאשר קונים או משכירים מתקני ביתנים לתערוכות יש להבין שמדובר בציוד איכותי שמוחזק ברמה טובה, והכי חשוב נראה טוב. לא נרצה שמתקן התערוכה שלנו ייראה מלוכלך ומוזנח וייצג אותנו בצורה רעה. כמו כן מומלץ לעשות השוואת מחירים לפני ההשכרה.

-מיצג פופ אפ

השימוש במיצגי פופ אפ צבר בשנים האחרונות תאוצה רבה וכיום מדובר באחד ממתקני התצוגה המובילים בתחום העסקי-פרסומי. מיצג פופ אפ הוא למעשה מתקן נייד מעוצב המשמש ככלי שיווקי בתצוגות מסחר, כנסים, ביתנים לתערוכות וארועים נוספים.

מה הם היתרונות שבמיצג פופ אפ?

מערכת פופ אפ מציעה שילוב אידיאלי של עלות נמוכה ותמורה גבוהה. בעוד שלרכישת ביתן תצוגה נלווית עלות יקרה והקמה מסובכת, מיצג פופ אפ מעניק לבעל העסק אפשרויות פרסום בלתי מוגבלות במחירים המשתלמים ביותר. כל זאת, תוך אחסונו הנוח המתאפשר בכל תא מטען ממוצע, כמו גם הקמתו באופן פשוט ומהיר שאיננו מצריך שימוש באנשי מקצוע. באמצעות השימוש במיצג פופ אפ, יכול כל בעל עסק להשיג את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאלים רבים וליצור בקרבם מודעות למוצר שברצונו לקדם.

אילו מערכות פופ אפ קיימות?

קיימות מגוון מערכות פופ אפ בגדלים ובפורמטים שונים, המותאמים באופן אישי לצרכיו ולרצונותיו של הלקוח. כך, ניתן לבחור במתקנים פנורמיים או ישרים, בודדים או משולבים- וליצור את מתקן התצוגה המושלם עבור כל בעל עסק באשר הוא. הרכבת מערכת הפופ אפ האידיאלית עבור בעל עסק תאפשר את קידומו בפני מספר בלתי מוגבל של לקוחות עתידיים, תוך מיתוגו ובידולו באופן יעיל וחכם משאר המתחרים.

לקריאת מאמרים נוספים בקרו בדף המאמרים שלנו.

לקטלוג מתקני התצוגה המלא שלנו לחצו כאן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]