הדפסה על חומרים מיוחדים

רבים מאיתנו לעיתים נדרשים להעניק מתנות לאנשים הקרובים לנו. לפעמים אנו מעוניינים לרכוש פריט יחודי עם ערך סינטמינטלי מסוים אולם מרבית המתנות הינן שבלוניות ולא מיוחדות. על מנת להפוך את המתנה לייחודית חשוב להעניק לה ערך אמנותי כלשהו. שירות הדפסה הינו שירות ייחודי אשר מספק הדפסה על חומרים שונים ובאמצעות כך מהעניק טאץ' אישי לכל פריט או מתנה.

אופן הדפסה על חומרים

במהלך תהליך ההדפסה ניתן לבצע הדפסות על גבי חומרים שונים כגון: עץ, נייר, בד, עור, פלסטיק, זכוכית, מתכת ועוד. בנוסף, ההדפסה יכולה להיתבצע על שילוב של חומרים על מנת להפוך את המוצר למעניין ויחודי. בעזרת קרן לייזר מתקדם מודפס הציור הרצוי כאשר הלייזר מאפשר הדפסה איכותית במהלכה הצבעים שומרים על הזוהר הטבעי שלהם. כמו כן, ניתן לשחק עם הגדלים והצבעים ולשנות אותם על פי הדרישה של הלקוח ועל פי העיצוב הסופי של המוצר.

שירותי הדפסה מתקדמים

שירותי ההדפסה הפופולריים ביותר הינם שירותי הדפסה על גבי הבד. לקוחות רבים מעוניינים לעשות הדפסות של ציורים או מילים על גבי שלטים, ארגזי שילוט, חולצות, ג'קטים, מכנסיים, מדבקות, מצעים ועוד. ניתן להדפיס הקדשה אישית, ברכה או מילות אהבה יחודיים ובכך להפתיע את הנמען עם מתנה יחודית ומעניינית. בנוסף, ניתן להדפיס תמונה של הנמען או אנשים הקרובים אליו על חולצה או פריט יחודי אחר.

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם ליגרף לגביי סוג ההדפסה. ליגרף מתמחה גם בכל הקשור לשילוט לעסקים, הקמת מתקני תערוכה ועוד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]