סוגי הדפסות במדבקות

הדפסה על מדבקות חשובה לעסקים. כמו כן, מדבקות וסטיקרים מלווים את חיי היום – יום שלנו, והם נמצאים בכל מקום – על הרכב, בתוך הבית, כשלטי אזהרה, כתוביות על בקבוקים, תגי מוצר, לקישוט קירות, כהדבקה על צעצועים, הצללת חלונות רכב או חנויות ראווה, לקישוט, מדבקות לקישוט אלבום, לחלוקה בהפגנות או כחומר פרסומי או עיצוב תערוכות. מדבקות זכו לשיר שלם אשר כל מילותיו לקוחות ממדבקות.

אצלנו בליגרף אנו מציעים מגוון רחב של הדפסות, קיבצנו לפניכם שני סוגי הדפסות:

מדבקות

  • הדפסה על מדבקות היא מקצועית – בין אם כמות המדבקות מסחרית, ובין אם היא להפצה בין חברים בלבד, רצוי שהדפסה על מדבקות תיעשה במקום אשר הוסמך לכך. אחרי הכל, המדבקות אמורות לשרוד תנאי מזג אויר, להשאר בצבע הטבעי- ולא להתדלדל לאחר גשם או במגע עם מים ועוד. ההדפסה נעשית באמצעות דפוס דיגיטלי, שמאפשר רמת דיוק ורזולוציה בלתי מתפשרים ומתקדמים יותר מהאמצעים הביתיים. יותר מכך- הביצוע הוא מהיר, והאספקה יכולה להיות מיידית. מכונות להדפסה על מדבקות חותכות במידות המבוקשות. אין צורך בקדם דפוס, ובכך יש חיסכון במוצרי הגלם, בדיו ובזמן. ניתן גם לשנות טקסט או תמונה בכל הדפסה כמו הדפסת הזמנות לחתונה.
  • מהמדבקות נוצרה שירת הסטיקר – כל אחד יכול להביע את היצירתיות שלו ולפרסם אותה ברבים, או להשתמש במדבקות לצרכים בטיחותיים כמו שלטי אזהרה. לכל אחד יש אמירה במדינה שלנו, והדפסה על מדבקות היא רק אפשרות העולה מן הקיים. קישוט קירות- שילוט לעסק גם הוא מעולם לא היה קל יותר, ויכול להיות שאף הזמנה של מוצר חד- פעמית תהיה זולה יותר מחנות- שווה להתעניין.
  • שימושי המדבקות – מדבקות יכולות לשמש כשלטים. שלטים לעסק יכולים להיות מודבקים כלוגו על מכוניות חברה – וכך גם לפרסם אותה, יכולות להיות אמצעי אזהרה במקומות מסוכנים (כמו לצורך אזהרה מרעל עכברים, ארון חשמל וכדומה). מדבקות יכולות להיות מודבקות במקומות ציבוריים (כמו על רכבים, חלקי הבית השונים או המשרד, שטחים ציבוריים) ויכולות להיות בשלטי בטיחות– כמו גם שלט נע, כשעל המשאית מודבק שלט ענק שאותו ניתן לראות מרחוק. מדבקות משמשות גם לצורך למינציה – לכיסוי משטחים (שקוף או אטום, לדוגמה- כיסוי חלון ראווה, הצללת זגוגיות). המדבקות יכולות להיות מחולקות כחלק מקידום מכירות בצורה אקטיבית או פסיבית, או מדבקות "שולם", או תוויות למחירים.
  • הפקת המדבקות – הצורך להפיק מדבקות באופן איכותי, עמיד ומושך את העין, הוליד את ההדפסה הדיגיטלית המבטיחה הדפסה מהירה, ישירות מקבצי מחשב, ללא תהליך של קדם – הדפסה. בנוסף, ההדפסה הדיגיטלית נחשבת לזולה, יחסית לכך שמספקת מדבקות חתוכות בצורה מדויקת, ומודפסות בצורה איכותית גבוהה כאשר המדבקות משלבות בתוכן גם טקסט וגם תמונה. התוצאה מתקבלת בתוך גליל מדבקות בדרך- כלל. ההתאמה לצרכי הלקוח היא השלב היצירתי, ולשם כך נשמח להירתם לאתגר. ניתן גם לקבל ייעוץ לגבי אופן הפצת ממדבקות, שכן יש לנו ניסיון עשיר בתחום הפצת מדבקות.

בעלי עסקים רבים נעזרים במדבקות לצרכים עסקיים ובעיקר שיווקיים לקידום המודעות והפרסום לעסקם. מדבקות נועדו לעיני כל, או בשטח ספציפי

הדפסת תעודות הצטיינות לעובדים

  • מטרותיה של חברה – המטרה העיקרית של כל חברה היא הצלחה וצמיחה, אספקת שירותים מקצועיים לקהל היעד ויצירת מוצרים ברמה גבוהה ביותר. זה לא סוד כי מאחורי חברה מצליחה עומדים עובדים מעולים ומצטיינים. כל עובד ועובד משקיע את מרב זמנו ומאמציו על מנת להפיק את העבודה הדרושה על הצד הטוב ביותר. ישנה חשיבות עליונה במתן משוב חיובי לעובדים על מנת
    לספק מוטיבציה ולהביע הערכה של הארגון.
  • שיטות הדפסה של תעודות הצטיינות – הענקת תעודות הצטיינות לעובדים מעולים באמצעות טקס מושקע היא דרך נפוצה ופופולרית על מנת להביע הערכה של המנהלים בארגון כלפי צוות העובדים שלהם. על מנת להפיק תעודות הצטיינות ברמה הגבוהה ביותר חשוב לפנות לחברת הדפסה איכותית ומקצועית. ישנם דרכים רבות באמצעותם ניתן להפיק תעודות הצטיינות. כמו כן ניתן להשתמש לצורך כך בחומרים כגון: פרספקס, עץ, אלומיניום ועוד. חשוב להשקיע בעיצוב, חיתוך, הדפסת הגימור, האריזה ועוד. ניתן לבצע שילובים של חיתוך פרספקס ועץ, הדפסה על עץ ואלומיניום, התאמה אישית של החומרים מסוגים שונים ועוד.
  • שיטת הדפסה דיגיטלית – הדפסה דיגיטלית היא שיטת הדפסה פופולרית ואיכותית אשר נפוצה היום בכל מדינות העולם. מדובר בשיטה מהירה, בעלות נמוכה, ואיכות מעולה. ההדפסה הדיגיטלית מתבצעת על פי ההזמנה של הלקוח ומתאפשרת עם שילוב של נייר, מדבקות,בד, קנבס וניל שימשונית. ההדפסה הדיגיטלית היא הדפסה איכותית ברמה של צילום המבטיחה את התוצאות היפות והאיכותיות ביותר עבור כל לקוח.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]