חותמות זולות לעסק

חתימה זולה לעסק

בעלי עסקים רבים נעזרים במדבקות לצרכים עסקיים ובעיקר שיווקיים לקידום המודעות והפרסום לעסקם. מדבקות נועדו לעיני כל, או בשטח ספציפי.

מהם שימושי המדבקות?

מדבקות יכולות לשמש כשלטים. שלטים לעסק יכולים להיות מודבקים כלוגו על מכוניות חברה- וכך גם לפרסם אותה, יכולות להיות אמצעי אזהרה במקומות מסוכנים (כמו לצורך אזהרה מרעל עכברים, ארון חשמל וכדומה). מדבקות יכולות להיות מודבקות במקומות ציבוריים (כמו על רכבים, חלקי הבית השונים או המשרד, שטחים ציבוריים) ויכולות להיות השלטי בטיחות– כמו גם שלט נע, כשעל המשאית מודבק שלט ענק שאותו ניתן לראות למרחוק. מדבקות משמשות גם לצורך למינציה– לכיסוי משטחים (שקוף או אטום, לדוגמה- כיסוי חלון ראווה, הצללת זגוגיות). המדבקות יכולות להיות מחולקות כחלק מקידום מכירות בצורה אקטיבית או פסיבית, או מדבקות "שולם", או תויות למחירים.

כיצד מופקות מדבקות אלו?

הצורך להפיק מדבקות באופן איכותי, עמיד ומושך את העין, הוליד את ההדפסה הדיגיטלית המבטיחה הדפסה מהירה, ישירות מקבצי מחשב, ללא תהליך של קדם- הדפסה. בנוסף, ההדפסה הדיגיטלית נחשבת לזולה, יחסית לכך שמספקת מדבקות חתוכות בצורה מדויקת, ומודפסות בצורה איכותית גבוהה כאשר המדבקות משלבות בתוכן גם טקסט וגם תמונה. התוצאה מתקבלת בתוך גליל מדבקות בדרך- כלל. ההתאמה לצרכי הלקוח היא השלב היצירתי, ולשם כך נשמח להירתם לאתגר. ניתן גם לקבל ייעוץ לגבי אופן הפצת ממדבקות, שכן יש לנו ניסיון עשיר בתחום הפצת מדבקות.

פעולת החתימה מהווה חלק בלתי נפרד משגרת היום יום של כל עסק וחברה. אלה חותמות מדי יום על טפסים, קבלות, משלוחים, מדבקות, מכתבים ועוד ועוד. פעולת החתימה באמצעות מכשיר מתאים חוסכת זמן רב ומאמצים מיותרים, כך שלא בכדי, אם כן, כי שלל הגופים הקיימים תרים אחר רכישתן של חותמות איכותיות, יעילות וכמובן- זולות.

מהי בעצם חותמת?

החותמת, בהגדרתה, הינה מכשיר עליו טבועים פרטי העסק, החברה או פרטיו של עובד עצמאי. בעת שזו נלחצת כנגד נייר או פריט קשיח אחר, מותירה האחרונה חתימת דיו שבה כלל הפרטים הנחוצים. יודגש, כי פעולת החותמת מתבססת על קפיץ, המבטיח את השימוש בה לאורך זמן. בין החותמות הקיימות ניתן למצוא חותמות נוטריון, חותמות שעווה, חותמות תאריכון, שלטי בטיחות, עט חותמת וכו'.

חותמות זולות לעסקים- הכיצד?

אנו מציעים מגוון רחב של חותמות בגדלים, צורות וצבעים שונים. את החותמת נתאים באופן אישי לצרכי העסק או החברה, תוך שימת דגש על שיווק יעיל ומושכל. החותמות ניתנת ליצירה בזמן מהיר, באמצעות מדפסת לייזר המבטיחה איכות ומקצועיות חסרות תחרות. לצד זאת, אנו מתחייבים ליצור את החותמות בעלות זולה וחסרת תחרות, חיסכון פיננסי באיכות ללא פשרות. אז בחרו בנו- והעניקו לעצמכם תמורה אידיאלית במחיר מינימלי.
עיצוב סטנדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]