חותמת לעסק

חותמת לעסק – כלי שימושי ובלתי נפרד בכל עסק

פעולת החתימה מהווה חלק בלתי נפרד משגרת החיים של כל עסק. כך, אנו חותמים מדי יום על משלוחים, מכתבים, מדבקות, טפסים, חוזים ואין ספור קבלות אשר דורשים חותמת לעסק. עם זאת, מעטים מאיתנו מפנים את תשומת הלב הנדרשת לבחירה החותמת הנכונה, ונותרים כשבידם מוצר זול, קצר שימוש ואשר מספק רושם רע לכל המביט בו ובתוצרתו. לצידם של אלה, עומדים שורה של עובדים מרוצים שברשותם חותמת מקצועית, אמינה ומרשימה.

ליגרף חותמת לעסק

מהן בעצם חותמות לעסקים?

חותמות לעסקים קטנים הן מכשירים עליהם טבועים פרטי העסק, כך שבעת לחיצתם כנגד נייר נוצרת חתימת דיו המספקת את כלל הפרטים הנחוצים. שמירת אורך חייה של חותמת לעסק מתבצע באמצעות קפיץ, המאפשר את שמירתה בחלק הפנימי של המכשיר, למעט הרגעים בהם מתבצעת פעולת החתימה. חותמות מבטיחות חסכון בזמן יקר, נוחות, רושם עסקי מתאים ואף שיווק יעיל.

ליגרף מציעה עבורכם מגוון רחב של חותמות ומוצרים נלווים הנכונים לכל עסק. בליגרף ניתן לבחור את החותמת הנכונה לכם מתוך מגוון רחב של עיצובים, גדלים, צורת וצבעים. ליגרף שמה דגש על איכות חסרת פשרות ושירות מהיר ואדיב, המספק התאמה אישית לצרכיו, דרישותיו וטעמו האישי של כל לקוח. בתוך כך, מוזמנים לקוחותיה של ליגרף להסתייע בניסיונה המקצועי וליצור חותמת אידיאלית, תוך מתן דגש על היבטים שיווקיים ואסתטיים כמו שלטים.

סוגי החותמות הקיימות

לרשות מרבית בתי הדפוס חותמות עגולות או מרובעות, שתוכלו לעצב לפי טעמכם האישי, כאשר לכל חותמת לעסק סגנון שונה ומספר שורות לפי הצרכים שלכם. ליגרף מאפשרים גם הזמנת חותמות מיוחדות כגון חותמת בוטיק יוקרתית מעץ, מעוצבת לפי צו אופנה ישן בצורת מטבע מגומי בליווי דיו או חותמת עכבר, מיניאטורית, אותה ניתן לאכלס בקלות בתיק המסמכים.

אין ספק כי ניתן לחתום באופן ידני על כל מסמך, קבלה או חשבונית, אך למעשה בתוספת החותמת , תוכלו להפוך את המסמך למרשים ויוקרתי יותר, שייראה טוב יותר בעיני הלקוח שלכם. בנוסף לכך, הזמנת חותמות תחסוך עבורכם זמן רב במילוי הפרטים האישיים של העסק, כגון שם העסק, מספר העסק, כתובת וכן הלאה. במידה ותאלצו לחתום ולהוסיף פרטים על המסמך, החותמת תקל עליכם.

חותמות

לחתום הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, אנו חותמים מדי יום על טפסים, מדבקות, קבלות, משלוחים ומכתבים וכאשר מדובר בעסק החתימות הן כמעט ובלתי נגמרות. תארו לכם, כבעלי עסק, שהייתם צריכים לחתום ידנית על מאות ניירות מדי שבוע לא היה נמאס? בדיוק בשביל זה המציאו חותמת לעסק.

  • חותמת לעסק – החותמת הוא למעשה מכשיר עליו טבוע פרטי העסק וכאשר הוא נלחץ כנגד נייר נשארת חתימת דיו עם כל הפרטים הנחוצים. החותמת עובדת עם קפיץ המשאיר את חלק החותמת בתור המכשיר עד לרגע בו הוא נלחץ אל הנייר כך שהחותמת תשמר ולא תינזק. שימוש בחותמות חוסך זמן יקר ומאפשר חתימה מהירה על מגוון רב של מסמכים ללא קושי או מאמץ.
  • קניית חותמות – בליגרף תוכלו למצוא מגוון רחב של חותמות המתאימות לכל צורך. אצלנו תוכלו לרכוש חותמות נוטוריון, חותמות שעווה, חותמות קפיץ, חותמות תאריכון, עט חותמת ועוד מגוון רחב של מוצרים נלוויים. את החותמת תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של גדלים צורות וצבעים ואנו נתאים אותה אישית לצרככם ונייצר אותה בזמן המהיר ביותר- תוך פחות משעה! החותמות של ליגרף מיוצרות בעזרת מדפסת לייזר המבטיחה חותמות איכותיות ומקצועיות.

לקריאת מאמרים נוספים בקרו בדף המאמרים שלנו.

לקטלוג ההדפסות המלא שלנו לחצו כאן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]