טיפים להשכרת מתקני תצוגה

מתקני תצוגה הם כלי עזר יעיל ללכידת לקוחות מן השטח, ואפילו ללא מילים. רואים את זה מרחוק, ונמשכים לקבל את ההסברים מקרוב. בנוסף, המראה הויזואלי בדרך כלל עוזר לגבות את מה שנקלט בהבנת הנשמע. והופך את המפגש עם המוצר או השירות לחוויתית יותר ומערבת יותר חושים. השימוש במתקני תצוגה אינו תמיד קבוע – בכל אופן יכול להיות חלק קבוע וחלק ארעי. כאשר אין צורך בשימוש קבוע אלא נקודתי, נהוג לשכור את מתקני התצוגה לפי הצורך המשתנה. בכל מקרה, רצוי להצטייד במספר טיפים המייעלים את חווית השימוש.

מתקני תצוגה

לשם מה צריך מתקני תצוגה ניידים? מדובר במתקנים שהקמתם מהירה וקלה יחסית, אין צורך להקדים לכנס ולהרים את הפרויקט הזה מספר שעות לפני כן, אלא להקדיש לכך מספר מועט של דקות. זה יכול להתאים למתקני תצוגה לעסקים שמציגים בתערוכות בכנסים ובאירועים משתנים. אלו יוכלו גם להתפרק באופן קל, וישרדו בתנאי השטח שוב ושוב.

מתקני תצוגה קלילים

היום מוצרים מהסוג הזה מיוצרים ממסגרות של פרופילי אלומיניום שלא רק מצטיינים בקלות יתרה, אלא גם בקשיחות החומר- ולכן יוכלו לשמש גם כעמוד שדרה למתקן השלם. מתקני התצוגה הללו ישמשו גם המתקנים מודולאריים באורכים שונים שניתן לשנות את גובהם כמו גם את הרוחב. השכרת ציוד לאירועים כמו מתקני התצוגה הללו מתאימים להגדרה של פופ אפ.

גיוון ויחודיות

ממש כפי שאתם מעוניינים שהעסק שלכם יבלוט יותר מכולם בתערוכה או שמתקן הברושורים ימשוך כמה שיותר לקוחות, חשוב שאותם סטנדים לתצוגה יהיו גמישים ומקוריים ומובדלים מכל השאר. מתקני התצוגה ידברו בעד עצמם בעוד השאון וההמולה סביבם בתערוכה מקיפים, הרי שהם במקומם עומדים בולטים כפי שהם, כמו למשל גם קירות מודולארים על גבי הבמה או סביב הדוכן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]