מדבקות קיר למשרד

הדפסה על מדבקות ומדבקות קיר למשרד היא עוד דרך מיוחדת ופשוטה לחשוב מיתוג מחוץ לקופסא. אנחנו בליגרף רגילים לחשוב עיצוב ומיתוג שונים אנו מזמינים אתכם לחשוב קצת אחרת איתנו. את הלוגו של החברה הטבעתם כבר על כל המוצרים במשרד: כרטיסי הביקור, בלוקים, מחברות ודפים. חשבנו על עוד דרך יצירתית ולא יקרה להפוך את הלוגו שלכם לחלק מהסביבה פשוט הדבקו אותו על הקיר באמצעות מדבקות קיר למשרד פעולה קלה שמשאירה את הלוגו שלכם תמיד בתמונה. הנה לכם עוד טיפ חסכוני  למיתוג העסק שלכם רכשו מדבקות לוגו המיועדות לשמשת הרכב בקשו מהעובדים להדביק מדבקה קטנה על תיק העבודה או על שמשת הרכב. הגרילו מתנה בין העובדים שהדביקו מדבקה וככה כולם יהיו בעניין ואתם תזכו לפרסום חינם.

 שילוט עסקים לא רק מדבקות קיר למשרד

שילוט לעסקים היא קטגוריה רחבה הכוללת בתוכה מגוון רחב של פתרונות שילוט לעסק, שלטים למשרד, מדבקות קיר למשרד ,שלטים לחנויות, שלטים מוארים, אותיות תלת מימד ועוד על גבי כל החומרים, בכל הגדלים. חושבים לשדרג את השילוט בעסק הקיים ובעסק חדש הנה כמה טיפים לשילוט מחוץ לקופסא:

  • לא כל הזוהר זהב – חשבו מה נכון עבורכם האם שלט ניאון בכניסה לחנות או לוגו רגוע מעץ מלא? חשבו מה המיתוג הכללי של העסק וכיצד השלט אמור להשתלב במיתוג.
  • חשבו פרש – יש שלטי כניסה לחנות ויש עוד המון שלטים קטנים וגדולים כמו שלטי בד עם חיתוך ממוחשב של אותיות וסמלים, שלטים בהדבקה על פח, מדבקות קיר למשרד ועוד…
  • חשבו קדימה – בחרו הדפסה איכותית ועמידה לאורך זמן כמו הדפסת לטקס, הדפסה ירוקה עמידה לתנאי חוץ כמו השמש הישראלית הקופחת.
  • לא רק בחוץ – דאגו למתג את עצמכם גם באמצעות שילוט פנים למשרדים ובבתי עסק לדוגמא שילוט בכניסה לחדרי המשרד השונים או בחלקי החנות השונים.

קצת עלינו – ליגרף

אנחנו בליגרף מתמחים כבר למעלה  ל15 שנה בשילוט לעסקים ומוצרי מיתוג ושיווק. צוותי התקנה המנוסים שלנו מכירים כל פינה בארץ. אנחנו חושבים גדול ומרשים ומתמחים במתקני תצוגה מעוצבים, ביתנים וקירות מעוצבים לתערוכות, הדפסות שונות ומגוונות  כמו מדבקות קיר למשרד עוד…. בין לקוחותינו חברות טכנולוגיות, קמעונאות, מוסדות בריאות, מוסדות פיננסים. אנו מאמינים בעבודה משותפת ופורה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!