שלטי אזהרה

אחד הדברים החשובים ביותר במקום העבודה שלנו הוא המימד הבטיחותי. כאשר אנו קמים בבוקר והולכים לעבודה אנו מצפים שבתום יום העבודה הארוך והמעייף שלנו, נשוב הביתה בשלום בדיוק באותו האופן בו נכנסנו אליו בבוקר יום העבודה. ישנם כל מיני סוגים של עבודות כגון עבודות תעשייה במפעלים, עבודות משרדיות במסיבה משרדית ממוזגת, עבודות שטח מתחת לכיפת השמיים וכן הלאה. מומלץ לזכור כי לכל עבודה יש את הסיכונים שלה.

סכנות במקום העבודה

לכל מקום עבודה יש את הסכנות שלו, ואולי זה לא נראה כך בתחילה אבל ישנם סכנות גם במקומות עבודה שנראים לנו בטוחים לגמרי. למשל, רצפה רטובה במזנון של המפעל שלנו יכולה להיות סכנה של ממש, בדיוק כפי שהעבודה עם במפעל תעשייה עם מכונות ומכשור תעשייתי כבד, עלול להיות מסוכן. על מנת להימנע מפציעות ופגיעות מיותרות במקום העבודה מומלץ לרכוש שילוט מעוצב מבואה והכוונה– עיצוב תערוכות לעסק שמצביע על המקומות המסוכנים בו.

מדוע מומלץ לשים שלטי אזהרה במקומות מסוכנים בעבודה

העובדה כי מקומות העבודה סובלים לא פחות מהעובדים עצמם כתוצאה ממקרים של פציעות בעבודה אינה זרה או חדשה. מקומות עבודה רבים עושים ככל שביכולתם על מנת לצמצם את הישנות המקרים של תאונות העבודה בשטחם על מנת לשמור על סגל העובדים שלהם, ועל מנת להישאר רווחיים. מפעל שכל שבוע מאבד מספר עובדים שצריכים להחלים בבית בשל פציעה בעבודה , אינו יכול להתקיים.

כאמור, חובת פרסום במקום העבודה הוא דבר הכרחי לא רק בתערוכות או בביתני תערוכה. ניתן למצוא שילוט לעסק בחברה מובילה שמתמחה בכל מיני סוגי שלטים לעסקים, וכך ליהנות גם מעסק מעוצב שנראה טוב ושנעים לעבוד בו, וגם מעסק בטיחותי שפועל לרווחת העובדים שלו.

בין השאר תוכלו לבדוק אופציה להשתמש באותיות תלת מימד, שילוט חדרי משרדים, שילוט הכוונה, ארגזי תאורה עם חזית פרספקס והדפסה ועוד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]