מתקני רול אפ

מבחר חדשני של מתקני רול אפ לכל מטרה: רול אפ עבור כנסים, תערוכות, נקודות מכירה ואירועי קדם.

מתקני רול אפ – הפתרון המושלם שלכם לכנס

הכנס מתקרב ואתם רוצים להיות הדבר הכי מדובר בכנס? רוצים לבלוט מעל כל המתחרים? רוצים שכולם יראו את הביתן שלכם? הכירו את מתקני הרול אפ של ליגרף. מתקני תצוגה פשוטים להרכבה שיודפסו במיוחד בשבילכם.

כל מה אתם חייבים לדעת על מתקני תצוגה

מתקני תצוגה הם הדרך שלכם להיות מותג בולט בכנס הקרוב. נכון, אתם תפרסמו את עצמכם במדיה, ובטח גם תעשו קצת רעש, אבל בסופו של דבר, לביתן שלכם יהיה קיום פיזי במציאות, וכדי לעשות אותו נחשק ואטרקטיבי אתם תהיו חייבים להשתמש במתקני תצוגה.

קיים מגוון רחב של מתקני תצוגה, וישנה חשיבות רבה להתאמה מקסימלית של המתקן לצורך שלכם – אנחנו נשמח לעזור לכם בזה.

אנחנו מתמחים במגוון פתרונות תצוגה, אותם תוכלו לראות באתר. בעמוד הזה אנחנו מתרכזים במתקני רול אפ.

מתקן רול אפ – פתרון תצוגה מושלם

מתקן רול אפ הוא למעשה מעין שלט פרסומת אותו ניתן לשאת ולהזיז ממקום למקום, בקלות ובמהירות. בסיס הרול אפ עשוי אלומיניום, ושלט הפרסומת עצמו מודפס על גבי נייר ומתחבר לבסיס. את הנייר מצפים באמצעות למינציה, כדי שזמן חיי המוצר יהיה ארוך יותר.

איך זה עובד בעצם?

כאשר מתקן הרול אפ מקופל, הנייר המודפס מגולגל על גבי בסיס האלומיניום. כאשר בוחרים לפתוח את השלט, הוא נפרס לאורך המתקן, ויוצר צורה מלבנית גדולה.

מתי כדאי להשתמש במתקן רול אפ?

מתקן הרול אפ נוח מאוד לאריזה ושינוע, הודות ליכולת לקפל אותו לגודל קומפקטי, לכן מקובל לעשות בו שימוש בתערוכות. בדרך כלל תערוכות וכנסים מוקמים לצורך יום אחד, ומוצר שניתן לפתוח ולקפל בקלות אידיאלי עבורכם. אם אתם מקימים דוכן או ביתן בכנס, תוכלו להזמין מתקני רול אפ בגדלים שונים וכך ליצור תפאורה מגוונת לביתן שלכם.

מתקן רול אפ בכניסה לחנות

מתקני רול אפ לא נשארים רק בזירת הכנסים והאירועים, והם יכולים להוות אמצעי פרסומי מצוין גם בסביבה קבועה. כך למשל, תוכלו להציב מתקני רול אפ בכניסה לבית העסק, כמעין אמצעי פרסום נייד שיוצא החוצה מבית העסק.

בואו נתאים לכם את הפתרון המושלם

הכנס מתקרב? התערוכה עדיין לא מוכנה? רוצים ליצור פרסום נוסף בכניסה לחנות שלכם? לא משנה מה הסיבה בגללה אתם צריכים מתקני תצוגה – אנחנו נעשה את זה הכי טוב שאפשר.

אנחנו בליגרף מתמחים בכלל סוגי מתקני התצוגה. הצוות המסור שלנו יעמוד לשירותכם, עד שתקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים.

אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!

עיצוב תערוכות: מתקני רול אפ

מתקני רול אפ הם חלק בלתי נפרד מעיצוב כנסים או תערוכות. זהו שילוט העסק שלכם בתצוגות. הרול אפ הוא למעשה פרסומת עומדת הנראית כפוסטר אותו ניתן לגלגל ולקפל בסיום האירוע בדומה לתריס גלילה. עיצובו של הרול אפ הוא בהתאם למוצר אותו רוצים לקדם כאשר גרפיקאים יוצרים פוסטר, ניתן להחלפה, המציג את המותג בצורה מושכת עין ובולטת.

יצירת רול אפ מושלם

למה צריך רול אפ?

כמעט כל עסק עורך היום כנסים, תערוכות או תצוגות מסחריות על מנת לקדם ולשווק את המותג. בכל פעילות מסחרית יש צורך בהדגשה של המוצר על פני פוסטרים, ביתני תערוכה, שלטים, מסכי טלוויזיה וכל דבר אחד היכול למשוך את עינו של הקונה הפוטנציאלי. הרול אפ הינו אחד מהכלים הפופולאריים ביותר לתצוגה מסחרית בגלל פשטות ונוחות השימוש בו, אין צורך בהתקנה מסובכת, אינו כבד ואינו תופס יותר מדי מקום. את פרסומת הרול אפ ניתן למקם בכל מקום ולגלגל חזרה לתוך מיכל אכסון בסיום השימוש בו.

מהם יתרונותיו של הרול אפ?

• יתרונו הגדול ביותר של הרול אפ הוא בפשטות השימוש בו, את הפוסטר מאכסנים בתוך מתקן גלילי ובכל פעם שרוצים להוציא פשוט פורסים ומציבים אותו בכל מקום בו נרצה שיעמוד.
• יתרון בולט נוסף הוא בעצם העובדה שבעבור מחיר לא יקר העסק מקבל תמורה גבוהה במוצר פרסומי נוח, יעיל ומושך את העין. אין ספק שזוהי הדרך הטובה ביותר להעניק לכל מתחם מכירתי את הרקע המתאים.

רול אפ לתערוכות

רול אפ הוא מתקן תצוגה הניתן להצבה בכניסה למבנה או בתוך חלל תערוכה והידוע ביעילותו השיווקית הרבה. בשנים האחרונות צבר השימוש במתקני תצוגה רול אפ תאוצה רבה ולא בכדי- שכן אלה מציעים שיטה זולה, נוחה ואסתטית לפרסום אידיאלי. כך, מעניק רול אפ את האפשרות להעביר מידע ומסר מרכזי עוד טרם הפתיחה בדו שיח עם לקוח פוטנציאלי, תוך שהינו מספק תחושת יוקרה ואמינות.

רול אפ לתערוכות – מדוע ולמה מומלץ להשתמש לתצוגה בביתנים?

כאמור, מערכת רול אפ מציעה שילוב אידיאלי של עלות נמוכה ותמורה גבוהה. כך, בעוד שרכישת ביתן תצוגה כרוכה בעלות יקרה ומאמצים רבים, מציע הרול אפ אפשרויות פרסום בלתי מוגבלים במחירים משתלמים. לצד זאת, מהווים יתרון גם אחסונו הנוח של הרול אפ, הקמתו הפשוטה ואפשרות שמישותו החוזרת. כך, באמצעות השימוש במתקן רול אפ, יכול כל בעל עסק או איש מקצוע להשיג את תשומת הלב הרצויה במהלך תערוכה.

אילו מתקני רול אפ קיימים?

בישראל מוצעים שלל מתקני רול אפ בגדלים ובפורמטים שונים, המותאמים באופן אישי לצרכיו, דרישותיו וטעמו האישי של הלקוח. כך, בין השאר, ניתן לבחור ברול אפ חשמלי התלוי מהתקרה או מהרצפה, רול אפ המותאם לתנאי חוץ או מיני רול אפ (מתקן שולחני). כל אלה ועוד רבים אחרים ניתנים לרכישה דרך ליגרף, מהחברות הוותיקות והמקצועיות ביותר בכל הנוגע לעיצוב גרפי, יצירת קונספט שיווקי, עיצוב תערוכות, הפקת מתקני תצוגה והתקנתם בתערוכות.

חברת ליגרף מחזיקה במבחר עדכני ואיכותי של מתקני רול אפ במחיר משתלם במיוחד. המתקנים מסופקים עם הדפסות איכותיות על גבי חומרים מגוונים לשלל יעדים ומטרות, לרבות תערוכות, כנסים, אירועי קידום, נקודות מכירה ולמשרדים.

מתקני תצוגה: מתקני רול אפ

על מתקני רול אפ

מתקני רול אפ מספקים אפשרות זולה ואיכותית להצגת פרסומות ומודעות בחזות של פוסטר, עם יכולת לקפלם ולגלגלם בקלות ובמהירות בסיום השימוש לתוך תיק או מיכל האחסון. כל זאת ללא צורך בהתקנה מורכבת ועם תצוגה נוחה ופשוטה שכל אחד יכול להתקין ולפרק בעצמו. בתור שכאלו הם מעולים לצרכים משתנים וחוזרים, למשל עבור הצגת עבודות של סטודנטים כמו עבודות גמר, פרויקטי גמר, עבודות סמינריוניות וכו' וכמו כן עבור נקודות מכירה, תערוכות וכנסים. בנוסף, ברשותנו מגוון סוגים של מתקני רול אפ המתאימים לצרכים ספציפיים שעלותם משתנה בהתאם לסוג וגודל המתקן המבוקש וצרכי הגרפיקה וההדפסה שלו.

מגוון סוגי רול אפ במחירים נוחים

ברשותנו מבחר גדול של מתקני רול אפ במחיר אטרקטיבי עם גרפיקה והדפסה איכותית, מהם כל לקוח יכול לאתר את המתקן המתאים במדויק לצרכיו. רול אפים במחירים נוחים כוללים בין היתר:

  • פלקס – מתקן רול אפ מהודר, מעולה לתערוכות ולכנסים בהיותו מאפשר להחליף בפשטות וזריזות את הגרפיקה המוצגת עליו.
  • X Banner – מתקן רול אפ אידיאלי להחלפה קלה ומהירה של גרפיקה, המסופק עם גרפיקה והדפסה ברמה גבוהה ביותר ומוצע על סוגים שונים של בדים כדוגמת שמשונית, בד ונייר עם קפסולציה. כמו כן, המתקן מגיע בשני גדלים ומסופק עם תיק נשיאה מבד.
  • רול אפ טלסקופי – מתקן רול אפ היכול להגיע לגבהים מרשימים של עד שלושה מטרים. המתקן מוצע מבד או משמשונית באיכות גבוהה במיוחד של הדפסה.
  • רול אפ לייט – מתקן סטנדרטי מבוקש, קל משקל ופשוט לנשיאה ולפתיחה. המתקן מסופק עם הדפסה איכותית המוצעת גם בגרסה דו צדדית ועם קפסולציה של מבריק או מט.
  • רול אפ מפואר – מתקן בעל בסיס מאוד רחב התורם למראה יוקרתי ומעניק יציבות מרבית. כמו כן, המתקן מסופק עם הדפסה מאוד איכותית המוצעת גם בגרסה דו צדדית ועם קפסולציה בגווני מט או מבריק.
  • רול אפ שולחני – רול אפ קומפקטי במידות של דפי נייר להדפסה , A4 A5 ו- A3 המתאים למגוון צרכים ומטרות.
  • press wall – מתקן רול אפ ענקי ומרשים המתפרס על פני קיר שלם.

הזמנת מתקן רול אפ במחיר משתלם

להזמנת מתקן רול אפ במחיר משתלם ובאיכות חסרת פשרות, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם ליגרף בטלפון 03-9222338, או במייל info@www.ligraf.co.il .

5 טיפים ליצירת רול אפ מושלם

פרסום ושילוט הינה הדרך הטובה והיעילה בותר להעביר מסר גלוי וסמוי כאחד ולשדר לציבור הלקוחות הקיימים ולציבור הלקוחות הפוטנציאליים מי אתם כעסק , מה אתם מציעים ולמה כדאי לבחור בכם לעומת המתחרים .

ניתן לראות כי כיום , בפרט בעידן המדיה הדיגיטלית , ישנם סוגים שונים של דרכי פרסום עסק בעיקר במדיה החברתית – אך לא רק! שילוט עסק בכנסים ובתצוגות מהווה למעשה את אחת הדרכים היעילות ביותר לפרסום.

 

מהו רול אפ ?

רול אפ הינו למעשה פוסטר אשר פורסים ותולים ובסיום ניתן לגלגל בקלות ולהחזיר ולהשתמש בעת הצורך . היתרון הבולט של מתקן הרול אפ נעוץ בפשטות ובנוחות שבשימוש בו , קל לנשיאה והעברה ממקום למקום וניתן להתאים לגודל הרצוי . כמו כן , עלות יצירת הרול אפ נמות יחסית בהשוואה לתמורה ולאיכות שמקבלים מהפרסום .  בנוסף, ניתן לפרסם ברול אפ כל רעיון פרסומי שעולה בראשכם .

 

מתי משתמשים ברול אפ ?

השימוש ברול אפ נפוץ בעיקר באירועים וכנסים של חברות ועסקים אשר מעוניינת לפרסם ולשווק את המוצר או השירות שהן מציעות . רבים משתמשים ברול אפ כמעין שילוט הכוונה ועל הדרך מנסים למשוך תשומת לב והתעניינות . משכך ברור כי על מנת ליצור את הרול אפ המושלם יש לשים דגש על כמה פרמטרים .

בשלב הראשוני עליכם להבין מה אתם רוצים שהלקוח יבין ? האם אתם רוצים ליצור סקרנות ? האם אתם רוצים להעביר מסר ישיר וברור ? לכן מדובר בשלב קריטי על מנת ליצור את הרול אפ המושלם .

בהמשך עליכם לדאוג כי הרול אפ שלכם מסקרן ומושך לקוחות פוטנציאליים הן מבחינת הנראות החיצונית , הצבעים והתמונה והן מבחינת המסר שהוא מעביר . רבים מתכננים רול אפ עם מסר סמוי ונוטעים בראש הלקוחות את המסר הרצוי .

אל תעמיסו ביותר מידי מידע ותוכן את הרול אפ שלכם שכן באירועים בהם מפרסמים רול אפ אתם לא היחידים ותראו עוד עסקים רבים שמפרסמים בעזרת רול אפ – משכך עליכם לחשוב איך אתם מייחדים את הרול אפ שלכם מכל השאר .

על מנת ליצור את הרול אפ המושלם מומלץ לבחור בחברה המציעה סוגים שונים של רול אפ במחירים משתלמים שכל מה שנותר לכם הוא רק לבחור . אז בכנס הבא אל תשכחו ליצור רול אפ מושלם.