מערכות פופ אפ

פופ אפ הוא פתרון מושלם לקיר תצוגה לתערוכות, סטנדים לתצוגה, כנסים וקידום אירועים ומכירות.
אפשר להקים את הפופ אפ כקיר שטוח, קמור או קעור, וגם לחבר בין מספר מתקנים.

פופ אפ לתערוכות ומתקני תצוגה – כך תבלטו בשטח

רוצים לבלוט בתערוכה הקרובה שתיקחו בה חלק? בכדי להפוך את ההשתתפות שלכם בה לסיפור הצלחה, יהיה כדאי לכם להקדיש זמן לחשיבה על הזמנת מתקני תצוגה לתערוכות שבעזרתם תוכלו להציג את החברה שלכם בצורה מרשימה. ישנן חברות אשר מתמחות בשיווק של מתקנים מהסוג הזה, כך שאתם רק צריכים לפנות אל חברה אמינה בתחום שתדע להציע לכם מתקנים איכותיים במחירים נוחים.

בכדי להבטיח שבתערוכה הבאה תוכלו לבלוט בשטח ולתפוס נוכחות עם החברה שלכם, יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים להשקיע במתקני תצוגה לתערוכות שאתם בוחרים להזמין. אנו נמליץ לכם להזמין רול אפ, סטנדים ומתקנים נוספים שיסייעו לכם להציג את השירותים שלכם.

מתאימים את המתקנים לסוג החברה

לכל חברה יש את התחום שבה היא מתעסקת, וכך גם יכולים להשתנות סוג המתקנים שצריך לעשות בהם שימוש. כך שאם אתם בוחרים להזמין מתקני תצוגה לתערוכות, עליכם לוודא שאתם אכן מזמינים מתקנים שעונים על

הדרישות שלכם ויאפשרו לכם לקדם את האינטרסים של החברה שלכם.

כמובן שאתם לא צריכים לקבל את כל ההחלטות על דעת עצמכם, שכן אתם יכולים פשוט לפנות אל חברת ליגרף, אשר מתמחה במגוון פתרונות תצוגות לתערוכות, והיא כבר תוכל לעזור לכם עם הבחירה שלכם במתקנים השונים, כך שאתם תבחרו באפשרות המתאימה ביותר בסופו של דבר.

מתקני תצוגה לתערוכות במחירים אטרקטיביים

דעו לכם שאם אתם רוצים להזמין מתקני תצוגה לקראת התערוכה הקרובה שתיקחו בה חלק, אין הדבר אומר שאתם צריכים להוציא סכומי כסף מופרזים. עליכם רק להחליט לבחור בחברה אשר מציעה מתקנים במחירים

אטרקטיביים, כמו ליגרף. כך אתם תוכלו להיות מרוצים בכל ההיבטים, וזה ללא ספק יעניק לכם את התחושה שאתם עושים את הדבר הנכון ביותר.

אל תתפשרו על הדרך שבה אתם מציגים את החברה שלכם במהלך התערוכה, שכן עליכם לזכור שמדובר בדרך נהדרת למצוא לקוחות חדשים, והרי שאם אתם רוצים לעשות זאת באפקטיביות מלאה, זה יהיה חיוני מצדכם להקדיש את הזמן שלכם לחשיבה על הדרך שבה אתם מציגים את החברה שלכם.

*מפרט מלא של מתקנים לתערוכות ניתן לראות אצלנו באתר.

תמיד תשקלו את האפשרות להתייעץ עם מפיקי אירועים או גורם מקצועי בעלי ניסיון שיוכלו להעניק לכם טיפים בכל הנוגע לדרך שבה אתם מציגים את החברה שלכם, כך אתם תוכלו לבלוט בשטח ולדעת שאתם עושים את הדבר הנכון ביותר. זה ללא ספק יקל עליכם ויאפשר לכם להיות מרוצים מהדרך שבה החברה שלכם מוצגת.

פופאפ לאירועים והשתתפות בתערוכות

הרבה אנשים מתחום העסקים מתלבטים כיצד לפרסם ולשווק את העסק שלהם בצורה מוצלחת. כאחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא על ידי השתתפות בתערוכות או כנסים הקשורים למקצוע בו הם עוסקים. למשל, אם יש לכם עסק למחירה של כלי בית, ובגני התערוכה מתכוננים לאירוע או לתערוכה של כלים ומוצרים לבית – אתם חייבים להיות שם. המפתח להצלחה של כל תהליך שיווקי טוב הוא לדעת כיצד להגיע לקהל היעד שלך, זה שמתעניין המוצרים ובשירותים שיש לך להציע.

אז אם החלטתם שאתם משתתפים בתערוכה וקניתם דוכן או פינה להציג את העסק שלכם באותה תערוכה, חשוב לעשות זאת בגדול. הביתן שלכם צריך להיות הביתן היפה והבולט ביותר בכל התערוכה. הוא לאו דווקא חייב להיות הביתן הגדול ביותר, אולם באמצעות מתקני תצוגה איכותיים בהחלט תוכלו להפוך אותו בדוכן האטרקטיבי ביותר בשטח.

מה זה פופ אפ לאירועים?

מערכות פופ אפ בעולם מתקני התצוגה לתערוכות הוא למעשה קבוצה של פוסטרים קשיחים המחוברים יחד אשר יצרים תמונה אחת או פוסטר אחד ענקי. את הפוסטר הזה פורסים בדרך כלל בגב הביתן או התערוכה, על מנת שישמש כרקע לשאר האלמנטים והמיצגים בדוכן. הפופ אפ הוא מרכיב מאוד בולט ומשמעותי בעיצוב של הדוכן או הביתן של כל עסק בתערוכה, ויכול להשפיע במידה ניכרת מאוד על כמות המתעניינים הניגשים לדוכן שלכם.

פופאפ מעביר מסר חזותי

תפקידו של הפופאפ הוא להעביר איזשהו מסר באופן חזותי שנראה למרחוק, כך שאם אנשים שמחפשים את המוצר שלכם יראו אותו, זה יסקרן אותם להתקרב ולבחון את העסק שלכם מקרוב. ברגע שמשכתם את הקהל אליכם זה כבר בידיים שלכם. אנשי מכירות מיומנים יכולים להפוך כל מתעניין ללקוח בפועל. ניתן להשתמש בפופאפ עם הדפסות איכותיות בשלל גימורים ומחירים שונים.

אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!