מתקני רול אפ

מבחר חדשני של מתקני רול אפ לכל מטרה: רול אפ עבור כנסים, תערוכות, נקודות מכירה ואירועי קדם.

מתקני רול אפ – הפתרון המושלם שלכם לכנס

הכנס מתקרב ואתם רוצים להיות הדבר הכי מדובר בכנס? רוצים לבלוט מעל כל המתחרים? רוצים שכולם יראו את הביתן שלכם? הכירו את מתקני הרול אפ של ליגרף. מתקני תצוגה פשוטים להרכבה שיודפסו במיוחד בשבילכם.

כל מה אתם חייבים לדעת על מתקני תצוגה

מתקני תצוגה הם הדרך שלכם להיות מותג בולט בכנס הקרוב. נכון, אתם תפרסמו את עצמכם במדיה, ובטח גם תעשו קצת רעש, אבל בסופו של דבר, לביתן שלכם יהיה קיום פיזי במציאות, וכדי לעשות אותו נחשק ואטרקטיבי אתם תהיו חייבים להשתמש במתקני תצוגה.

קיים מגוון רחב של מתקני תצוגה, וישנה חשיבות רבה להתאמה מקסימלית של המתקן לצורך שלכם – אנחנו נשמח לעזור לכם בזה.

אנחנו מתמחים במגוון פתרונות תצוגה, אותם תוכלו לראות באתר. בעמוד הזה אנחנו מתרכזים במתקני רול אפ.

מתקן רול אפ – פתרון תצוגה מושלם

מתקן רול אפ הוא למעשה מעין שלט פרסומת אותו ניתן לשאת ולהזיז ממקום למקום, בקלות ובמהירות. בסיס הרול אפ עשוי אלומיניום, ושלט הפרסומת עצמו מודפס על גבי נייר ומתחבר לבסיס. את הנייר מצפים באמצעות למינציה, כדי שזמן חיי המוצר יהיה ארוך יותר.

איך זה עובד בעצם?

כאשר מתקן הרול אפ מקופל, הנייר המודפס מגולגל על גבי בסיס האלומיניום. כאשר בוחרים לפתוח את השלט, הוא נפרס לאורך המתקן, ויוצר צורה מלבנית גדולה.

מתי כדאי להשתמש במתקן רול אפ?

מתקן הרול אפ נוח מאוד לאריזה ושינוע, הודות ליכולת לקפל אותו לגודל קומפקטי, לכן מקובל לעשות בו שימוש בתערוכות. בדרך כלל תערוכות וכנסים מוקמים לצורך יום אחד, ומוצר שניתן לפתוח ולקפל בקלות אידיאלי עבורכם. אם אתם מקימים דוכן או ביתן בכנס, תוכלו להזמין מתקני רול אפ בגדלים שונים וכך ליצור תפאורה מגוונת לביתן שלכם.

מתקן רול אפ בכניסה לחנות

מתקני רול אפ לא נשארים רק בזירת הכנסים והאירועים, והם יכולים להוות אמצעי פרסומי מצוין גם בסביבה קבועה. כך למשל, תוכלו להציב מתקני רול אפ בכניסה לבית העסק, כמעין אמצעי פרסום נייד שיוצא החוצה מבית העסק.

בואו נתאים לכם את הפתרון המושלם

הכנס מתקרב? התערוכה עדיין לא מוכנה? רוצים ליצור פרסום נוסף בכניסה לחנות שלכם? לא משנה מה הסיבה בגללה אתם צריכים מתקני תצוגה – אנחנו נעשה את זה הכי טוב שאפשר.

אנחנו בליגרף מתמחים בכלל סוגי מתקני התצוגה. הצוות המסור שלנו יעמוד לשירותכם, עד שתקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים.

אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!