סטנדים

בליגרף תמצאו מבחר גדול של מתקנים לקשת רחבה של שימושים ודרישות. מתקני תצוגה לפוסטרים עם אפשרויות החלפה שונות המתאימות למשתמש ולתדירות ההחלפה הנדרשת בעלי חזית שטוחה / קמורה. מתקני תצוגה על רגל מרכזית הניתנים לקיבוע לקרקע או בהצבה חופשית, עם שתי רגלי צד, עם או בלי גלגלים. מתקני תצוגה לפרוספקטים וקטלוגים עם כיסי מתכת דקורטיביים, עם כיסי פרספקס בחיתוך לייזר יוקרתי הניתנים להצבה חופשית או להתקנה קבועה על קיר.

סטנדים – כיצד הם ישפיעו על ההצלחה של העסק שלכם?

מי שמוכר מוצרים, לא משנה מאיזה סוג או גודל, נתקל בצורך להציג אותם ללקוחות. קיימים מתקני תצוגה שונים, ואחד ממתקני התצוגה המובילים הם סטנדים. אנחנו בליגרף מספקים מבחר סטנדים בעיצובים שונים ובהתאמה אישית לצורכי הלקוח.

מה זה בעצם סטנדים?

סטנד הוא מתקן מיוחד המשמש לתלייה והצגה של מוצרים. התלייה יכולה להתבצע באמצעות קולבים, ווים ועוד. אופי התלייה יהיה תלוי בסוג המוצר אותו יש להציג. כך למשל, בחנות בגדים נעשה שימוש בקולבים על מנת לתלות את הבגדים על גבי הסטנדים.

כיצד משפיעים הסטנדים על ההצלחה העסקית?

עסק שרוצה להצליח חייב לתת דגש על נושא העיצוב. הלקוחות נכנסים לחנות, או רואים את הדוכן, וההחלטה שלהם האם לרכוש תלויה גם באופן הצגת המוצרים. על ידי השקעה במתקני תצוגה ייחודיים ומעוצבים יכול בעל עסק להגדיל את תנועה הלקוחות אל החנות שלו, ואף את הקניות.

אחד ממתקני התצוגה הבולטים הם הסטנדים. הם נמצאים כמעט בכל חנות או דוכן, ומהווים אביזר בולט שכל לקוח מסתכל עליו. אספנו את המומחים שלנו, כדי להציג לכם כמה טיפים מרכזיים לבחירת סטנדים.

  1. יציבות – הדבר הראשון עליו אנחנו חושבים כאשר אנחנו מדברים על בחירת סטנדים הוא היציבות. למה? כי אם הסטנד לא יציב הוא יהיה פשוט לא אפקטיבי. סטנד נופל הוא סטנד שלא עושה את תפקידו ואתם לא רוצים סטנד כזה.
  2. עיצוב מותאם – קיימים סטנדים בעיצובים שונים, ואתם צריכים לבחור בסטנד שעונה על דרישות העסק שלכם באופן מקסימלי. בצורה הזו תבטיחו שימוש יעיל בסטנד.
  3. פרקטיות – אם זה לא פרקטי זה לא יעיל, ואתם רוצים סטנד יעיל שיעזור לכם. ביחרו בסטנד נוח לשימוש, אם מדובר בדוכן שצריך לקפל, שימוש לב שאתם בוחרים בסטנד בעל מנגנון עמיד וקל לשימוש.
  4. תקציב – אמנם זה הסעיף האחרון, אבל הוא לא פחות חשוב מהאחרים. אתם רוצים שהסטנד יתן דחיפה לעסק שלכם, לכן אסור לכם לחרוג מהתקציב שתגדירו.

איזה סטנד כדאי לבחור?

יש המון סוגים של סטנדים, והשאלה באיזה סטנדים לבחור היא שאלה שמלווה כל בעל עסק שמחפש מתקני תצוגה. אצלנו בליגרף תמצאו מגוון סוגי סטנדים, וביניהם Perstige, מעמד מגנטי לקאפה, מעמד קטלוגים זיגזג, מעמדי קטלוגים ועוד אחרים.

היעזרו במקצוענים כדי לבחור סטנדים מתאימים

כדי לקבל מידע נוסף על הסטנדים שלנו, וכדי להתאים לכם את הסטנדים הנכונים, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם המומחים שלנו. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבחור במתקני התצוגה המתאימים ביותר.

עשוי לעניין אתכם: שילוט פנים | רול אפ | ביתנים לתערוכות | שלטים לעסקים | פופ אפ

אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!