סטנדים לתצוגה

סטנדים לתצוגה

בכל מקום ציבורי הם קורצים לכם עם מידע חיוני, פרסומי או שילוט. הם נמצאים בבנק, בקופות החולים, בחנויות שונות , בקיוסקים, בכנסים ואירועים, בתי קולנוע, עמדות מידע של טיולים ומודיעין ועמדות מכירה שונות- סטנדים לתצוגה הינה פריט קידום מכירות חיוני, פונה לקהל רב של אנשים הנמצאים במקום, ואמורה דרך המענה לצרכי הלקוח גם לקדם את מוצריה.

סטנדים לתצוגה

מהם סטנדים לתצוגה?

אלו מעמדים הנמצאים באזורים בהם ריכוז הקהל רב ויש סיכוי מוגבר שיותר אנשים יחשפו אליהם. מעמדים אלו מכילים בדרך כלל נייר מודפס ובו חומר כתוב על המוצרים אותם רוצים לפרסם או מידע חיוני, ובמקרים אחרים גם יעוצבו לצורך העמדת פריטי תצוגה אשר נמכרים במקום (כמו תוספי מזון בחדר כושר, משקפיים או שעונים- אלו לא יהיו תמיד נגישים לכולם מפאת מחירם ובדיקתם מקרוב כרוכה בשיחה עם המוכר). על סטנדים אלו מוצגים גם פריטי דמו אשר מדמים ללקוח את המכשיר היקר בו הוא מתעניין (כמו למשל מכשירי טלפון ניידים).

מי מעצב סטנדים לתצוגה?

חברות פרסום שונות מצוידות בכשרונות רבים החושבים מדי יום כיצד לקדם את מוצריכם בדרך היצירתית ביותר והקצרה ביותר אל ארנקכם. אלו המתכננים סטנדים לתצוגה יחשבו היכן להעמידן- וכך גם יבנו אותם על – פי מידות השטח לתצוגה ודרישת המוצר. חשוב שיהיה במקום הנצפה ביותר הזועק למרחוק, ונגיש לאותו קהל יעד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!