עיצוב גב במה לביתנים

חברת ליגרף מתמחה בתכנון, הקמה ועיצוב תערוכות בישראל ובחו"ל בעזרת מגוון פתרונות תצוגה מותאמים אישית, הכוללים גם עיצוב גב במה. החברה מעצבת גב במה עבור חברות מכל ענפי המשק בהתאמה מלאה לתדמית ומאפייני החברה והתערוכה או הכנס שבו היא משתתפת.

גב במה – מולטי קיוב

גב במה המכונה בלועזית מולטי קיוב הינו מתקן תצוגה גדול ומרשים, מעולה לתחימת שטח באופן יעיל ופונקציונאלי, שיכול להוות תחליף לקירות הביתן. מלבד חלוקת המתחם, גב במה מאפשר את הפיכת חלקו האחורי של הביתן לכרזה מעוצבת, איכותית וגדולה. המתקן עצמו מרוכב ממסגרת בעלת בסיס יציב שעליו פורשים בפשטות יריעות גדולות, עמידות וחזקות עם הדפסי ענק של טקסטים ותמונות.

יצירת הפרדה מוצלחת לביתן

ביתנים בתערוכות נדרשים ליצור באופן זמני מרחב ברור המופרד מסביבתו. הפרדה זו מאפשרת ליצור מרחב נעים ואישי המופרד מהמולת התערוכה על המוני האנשים המסתובבים בה. ההפרדה מאפשרת למקד את באי לביתן בשירותים ומוצרים המוצגים בו. יצירת הפרדה שכזו מתחילה בתכנון חכם, נכון ונעים של מחיצות גב במה, אך היא לא מסתכמת בזאת כי יש גם צורך בעיצוב גב במה באופן אסטטי ואטרקטיבי. העיצוב נשען על גרפיקה מתקדמת והדפסות איכות, והינו תואם את תדמית החברה, מבדיל אותה ממתחרים וגורם לה לבלוט בין רבבות ביתנים אחרים.

פתרונות תצוגה נוספים

מלבד גב במה אנו מספקים עוד מגוון פתרונות עיצוב לביתנים. מדובר בפתרונות כדוגמת מתקני רול אפ ענקיים המתפרסים על גבי קיר שלם וכן מערכות פופ אפ גדולות ומתקדמות הכוללות מתקנים גמישים המשנים את צורתם בהתאם לצורך ויכולים לכלול גם תאורת ניאון. פתרון מתקדם נוסף שיש לנו הוא קיר תצוגה מדגם איזי שייפ. מדובר במתקן קל משקל וחדשני העשוי מוטות אלומיניום המתחברים בקלות ועם הדפסה על גבי בד נמתח. כמו כן, למעוניינים אנו משכירים ביתנים מודולאריים שלמים מוכנים לשימוש המוצעים במגוון דגמים.

לעיצוב גב במה

לשירותי עיצוב גב במה בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים ומידע ויעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם ליגרף בטלפון 03-9222338, או במייל info@www.ligraf.co.il.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]