שלטים לעסקים - פתרונות שילוט ושלטים

אצלנו בליגרף תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות ושיטות מתקדמות בתחום שילוט פנים ושילוט חוץ.

אנחנו מציעים מגוון רחב של פתרונות שילוט לעסק, שלטים למשרד, שלטים לחנויות, שלטים מוארים, אותיות בולטות ועוד.

לבחירתכם מגוון שלטים על גבי כל החומרים, בכל הגדלים, באיכות הגבוהה ביותר ובליווי ארגזי תאורה והתקנה חדישים ביותר.

אצלנו ניתן להפיק שלטי בד, חיתוך ממוחשב של אותיות וסמלים, שלטים בהדבקה על פח, פרספקס, פלסטיק, קרמיקה, חלונות ראווה ועוד.

שלטים לעסקים – פתרונות שילוט שעושים את ההבדל

שיווק פרסום והכוונה של הלקוח לכיוון הנכון הם חלק מסך הפעולות שכל עסק חייב לנקוט. אנחנו בליגרף מתמחים בייצור פתרונות שילוט מתקדמים לעסקים

עסק לממכר עוגות, חנות גאדג'טים, סטארט אפ בתחום הגיימינג או מכון יופי – כולם צריכים פתרונות שילוט לעסקים. לשלטים בעסק יש שני תפקידים עיקריים. ראשית, הם משמשים חלק אינטגרלי ממערך השיווק של העסק, ומסייעים ליידע את הלקוח על קיומו של העסק ועל המיקום שלו. שנית, שלטים לעסקים מסייעים להכוונה, הגדרת אזורים ויצירת סדר.

מגוון רחב של פתרונות שילוט לעסקים

אצלנו בליגרף תמצאו מגוון רחב של מערכות ושיטות מתקדמות בתחום שילוט פנים ושילוט חוץ. בין המוצרים הבולטים שלנו פתרונות שילוט לעסק, שלטים למשרד, שלטים לחנויות, שלטים מוארים, אותיות בולטות ועוד.

לרשותכם עומד מגוון רחב של שלטים, העשויים חומרים שונים בכל גודל שתבחרו, באיכות הגבוהה ביותר ובליווי ארגזי תאורה והתקנה חדישים ביותר. אנחנו מפיקים שלטי בד, חיתוך ממוחשב של אותיות וסמלים, שלטים בהדבקה על פח, פרספקס, פלסטיק, קרמיקה, חלונות ראווה ועוד.

השלטים של ליגרף

כדי לספק לכם מוצר מתאים בצורה אופטימלית, חילקנו את קטגוריית השילוט למספר תתי קטגוריות:

שילוט מבואה והכוונה

ככל שהעסק גדול יותר, כך גדל הצורך באמצעי הכוונה שמסייעים להתמצא במרחב. שילוט מבואה והכוונה הוא כינוי לשלטים שמטרתם לסייע בהתמצאות בבית העסק. בהתאם להגדרתם של החללים השונים, שלטים אלה מסייעים לצבוע ולהכווין. כך לדוגמה, שלטים המובילים לשירותים הם שלט הכוונה. לפרטים נוספים לחץ כאן.

אותיות תלת מימד

לפעמים אנחנו רוצים ליצור שלט בולט יותר – במקרה כזה נוכל לבחור בשלט אותיות תל מימד. זהו למעשה שלט המורכב מאותיות בולטות ומרווח פנימי ביניהן. ברוב המקרים שלט כזה יכלול תאורה פנימית או חיצונית. דוגמה לשלט תלת מימד מעין זה נמצא על קניונים – שם נראה שלטי תלת מימד עם שמות החנויות שיש בקניון. לעוד פרטים לחץ כאן.

ארגזי תאורה

כדי להבליט את האפקטיביות של השלט נוסיף לו תאורה. ארגז תאורה הוא מתקן המורכב מפרופיל אלומיניום ומתפקד כשלט רחב, גדול ומואר אותו ניתן להציב במקומות שונים. לעוד פרטים לחץ כאן.

שילוט חדרים

שילוט חדרים נועד לסייע בהכוונה והגדרת אזורים בתוך המבנה. כך לדוגמה, בבניין העייריה תמצאו על דלתות החדרים שלטים שמגדירים מי היושב בחדר ומה תפקידו. לעוד פרטים לחץ כאן.

שילוט לעסקים – לבחור בשילוט המתאים

אנחנו בליגרף מתמחים בייצור והתאמה של כלל סוגי השלטים לעסקים בצורה הטובה ביותר, ובהתאמה מלאה לצורך שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו, כדי לקהל הצעת מחיר ולהתחיל להשתמש בפתרונות שילוט מתקדמים שיוצרו במיוחד עבורכם.


אתם מוזמנים לשוטט בקטגוריות השונות וללמוד עוד על פתרונות השילוט שלנו, או ליצור איתנו קשר בטלפון 077-2315924