שלטים מעוצבים לחנות

פרסום ומיתוג דרך שלטים מעוצבים לחנות

חברת ליגרף מתמחה בעיצוב שלטים לחנויות לצורכי חוץ ופנים בהתאמה אישית מלאה לתדמית ואופי בית העסק. שלטים מעוצבים לחנויות תורמים לפרסום וחשיפת המקום והעברת מסריו, ומסייעים ליצירת מרחב מעוצב ומזמין המתאים לאופי המקום וקהל היעד שלו.

שלטים מעוצבים לחנות

מגוון סוגי שלטים מעוצבים

אנו מספקים לחנויות מגוון סוגי שלטים בהתאם לאופי וצרכי בית העסק. בין היתר אנו מספקים שלטי כניסה ומבואה, שלטי הכוונה נגישות ובטיחות, שלטים מוארים ואותיות תלת מימד ושלל מתקני תצוגה לפרסום מבצעים, מוצרים וסחורות שונות, כדוגמת רול אפ, פופ אפ וסטנדים. כמו כן, עמנו תוכלו לבחור בשלטים מחומרים שונים לרבות פרספקס, פלסטיק, שמשונית, בד, אלומיניום וזכוכית.

תכנון קפדני של שלטים מעוצבים

בעזרת הצוות המקצועי והמנוסה של חברתנו אנו מעצבים שילוט למשרדים ושלטים לחנויות בהתאמה אישית מלאה. ההתאמה באה לידי ביטוי בכל מרכיבי השלט לרבות צבעיו, סוג וגודל גופן, אופן סידורם על השלט, לוגו בית העסק ותמונות ודימויים נוספים המופעים על גביו. כמו כן, גודל וצורת השלט וחומר הגלם ממנו הוא עשוי נבחרים בהתאם לאופי בית העסק והסביבה שבה הוא נמצא. כל זאת במטרה ליצור שלט אסטטי ומאוזן המושך את תשומת הלב של קהל יעד רלוונטי, ומושך אותו להיכנס לחנות ולהסתובב בה.

שילוט התורם למיתוג העסק

שלטים מעוצבים התורמים למיתוג החנות נדרשים לקחת בחשבון קשת רחבה של גורמים, המסייעים בהדגשת זהות העסק ומסריו השיווקיים הייחודיים. בין היתר יש להתחשב בתכונות הבאות:

  • מיתוג העסק – יש להתאים את השלט לתדמית החנות, למשל להתאים את גווני השלט לאלו של לוגו החברה.
  • מיקום החנות – שלט מעוצב נדרש להתאים לסביבת החנות, בין אם חיצונית ברחוב או פנימית בתוך מרכז קניות. הנתונים ייקחו בחשבון את אופי הסביבה ויצרו שלט שמצד אחד יתמזג בתוכה אך גם יבלוט מעל אחרים.
  • מוצרי החנות – עיצוב השלט יתאים לסוג המוצרים הנמכרים בחנות והערכים שהם מעבירים, בין אם מדובר במוצרים זולים ועממיים, יוקרתיים, ייחודיים, עכשוויים וכו'.
  • התאמה לקהל יעד – השלטים בחנות יעוצבו בהתאם לאופי וטעם קהל היעד, בין אם צעיר, מבוגר, שמרני, קליל, קלאסי, אוונגארדי או אחר.

הזמנת שלטים מעוצבים לחנות

להזמנת שלטים מעוצבים לחנות בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם ליגרף:

בטלפון: 03-9222338

או במייל: info@www.ligraf.co.il

שילוט לעסק

 

כל עסק באשר הוא, נזקק לשילוט לצורך הבלטתו, בידולו ומיתוגו. נהוג לומר כי אין שני לרושם ראשוני, ועל כן לשילוט, המהווה מעין כרטיס ביקור לעסק, חשיבות עיצובית קריטית. כך, חברות שונות לשילוט מציעות מגוון גדול של שלטים המאפשרים התאמה אישית למטרות העסק, תוך שהם מיוצרים ומעוצבים משלל חומרים. אך כיצד ניתן להבטיח בחירה מושכ בשילוט הנכון?

שילוט לעסק – הרבה יותר מסתם שלט

ובכן, בראש ובראשונה יש לבחור את החומר ממנו ייבנה השלט בהתחשב במקום שבו הוא עתיד להיות מוצג ובמטרותיו העסקיות; כך, לדוגמא, אסור להשתמש בבד לשם שילוט חיצוני – אלא למשל בניאון או אלומיניום, ומוטב שלא

לבחור בשלט העשוי פח עבור עסק שמטרתו לשדר יוקרה ואיכות. בנוסף, חשוב להתאים את עיצוב וסגנון השילוט למאפייני העסק באופן שיבטיח את פרסומו היעיל והנכון, תוך הצגת תדמיתו החזותית באופן האידיאלי.

תנו למקצוענים ליצור שילוט אידיאלי לעסק שלכם

היות ויצירת השילוט הנכון עבור עסק עלולה להכריע את הצלחתו לכאן ולכאן, חשוב להסתייע בשירותיה של חברה מקצועית ובעלת נסיון למטרה זו. אנו מציעים עבורכם את המוצר האידיאלי, באמצעות הדפסה איכותית, עיצוב גרפי נכון ותכנון קונספט שיווקי מתאים. כל אלה ועוד יספקו עבור העסק שלכם את הפרסום האידיאלי, בסיס ליצירת המוניטין הרצוי ופנייה לקהל היעד הנכון ומספר הלקוחות הפוטנציאליים הרב ביותר. אז בחרו בנו – והעניקו לעסק שלכם את השילוט המושלם.

כאן תוכלו לראות קטלוג של פתרונות שילוט לעסק שאנחנו בליגרף מציעים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!