שלטי בטיחות

שלטים כמו שלטי בטיחות הנם שלטי אזהרה בעלי סימנים מוסכמים, ומטרתם- לקדם את הבטיחות בדרכים. שלטי בטיחות נעזרים בסמלים אוניברסאליים, כך שגם מי שאינו יודע קרוא וכתוב, אלא מבחין בסמל בעל מסגרת מסוימת או צבע מסוים, ידע שלא לבצע פעילות מסוימת או לאן לא להתקרב למשל.

שלטי בטיחות- מיקומם בשטח למניעת אסון

שלטי בטיחות הנם חובה במקומות מסוכנים. ישנם מקומות שבהם התעבורה שוטפת, והם חייבים להיות גלויים לעיני-כל- ובמרחק האמור למנוע מהם לבצע את הפעולה האסורה או להגיע אל המקום המסוכן מבלי ששילם בתשומת הלב, ומבלי שהתאפשר לאותו אדם טווח זמן תגובה סביר למניעת הפעולה. ודוגמאות לכך יש לרוב. לדוגמה- לפני מחסום של מסילת רכבת, ניתן להבחין בשלטים, כל אחד במרחק אחר (מלבד צלצול פעמון והבהוב רמזור רכבת בעת ירידת זרוע המחסום): 250, 170, 100 ו- 10 מטרים לפני המסילה. כל אלו, כדי להשיג תשומת לב מירבית מטעם הנהג (כולל האזנה), להאטה ולבדיקה נוספת אם הגיעה רכבת.

שלטי בטיחות – הם כמו תמרורים

שלטי בטיחות יכולים להופיע כמדבקות, שלטי פח, ארגזי שילוט, עמודי שילוט, מעמדים, ויסטות, אלומיניום ועוד, כמו גם שילוט מואר שמוצב בשעות החושך בקרבת המקום בו הסכנה נמצאת, אשר לא מסתמך על החזר האור של פנסי מכונית, אלא בולט בנוכחותו עד כדי כך שקשה להתעלם ממנו, וזו בעצם המטרה.

ליגרף מתמחה גם בשילוט לעסק, שילוט הכוונה ועוד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]