שלטי נגישות

שלטי נגישות נחוצים למקומות עסקיים, מוסדיים ופרטיים במטרה לסייע למי שאינו מכיר היטב את המתחם, לרבות כאלו שסובלים ממגבלות, להתמצא בו ולהגיע ליעד מבוקש בבטחה. חברת ליגרף מספקת מגוון גדול של שלטי נגישות לצורכי חוץ ופנים ולכל מטרה. השלטים מוצעים בכל גודל וסוג חומר, באיכות גבוהה ביותר של הדפסה, ומסופקים במידת הצורך גם עם ארגזי תאורה.

שלטי נגישות

שלטים שמסייעים להתמצא במרחב

לא אחת, התקנת שלט נגישות עושה את כל ההבדל בין חוסר אונים להתמצאות במרחב והגעה ליעד מבוקש במסלול הטוב, הקצר, הבטוח והמהיר ביותר. עמנו תמצאו מענה שלם לכל צורכי שלטי נגישות המסייעים בהתמצאות במרחב. השלטים מסופקים לצורכי חוץ ופנים כאחד ממגוון רחב של חומרי גלם איכותיים לרבות פלסטיק, אלומיניום, זכוכית, פרספקס ועוד. כמו כן, יש לנו את הכלים לתכנן ולעצב עבורכם שלטים נגישות מיוחדים מחומרים המתאימים לצרכים הספציפיים שלכם. בכל מקרה, נעניק לכם ליווי צמוד לכל אורך הליך הפקת השלטים, משלבי תכנון מקדימים לשלבי

עיצוב וגרפיקה ועד לקבלת מוצר סופי לשביעות רצונכם המלאה. כל זאת במטרה ליצור שלטים יעילים המוצבים במקומות אפקטיביים, שקל לראותם ולזהות את משמעותם, בין אם להכוונה, אזהרה, בטיחות או אחר.

מגוון שלטי נגישות

שלטי נגישות מהווים מרכיב מהותי המסייע להתמצא במרחב לא מוכר, דבר חשוב במיוחד לאנשים בעלי מוגבלויות. בין היתר ניתן למצוא אותם במרפאות, בתי מלון, משרדי ממשלה, בנייני משרדים, חברות הייטק, מוסדות חינוך, בתי משפט מרכזי קניות ועוד. אנו מספקים שלטי נגישות לכל צורך ומטרה לרבות שלטים עבור שירותי נשים, גברים ונכים, וכן שלטים לחניית נכים עם חצי הכוונה, שלטי הכוונה למעלית, שלטי הכוונה לכניסה או יציאה, לאזורי מחסה, עמדת מודיעין, מדרגות, מדרגות נעות למעלה או למטה, שילוט נגישות לקפיטריה, וטלפונים. בנוסף, אנו מספקים שלטים נגישות לבעלי מוגבלויות ונכויות שונות.

הזמנת שלטי נגישות

להזמנת שלטי נגישות בהתאמה מלאה ליעדיהם, ולקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם ליגרף בטלפון 03-9222338, או במייל info@www.ligraf.co.il

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!