5 טיפים ליצירת רול אפ מושלם

5 טיפים ליצירת רול אפ מושלם

פרסום ושילוט הינה הדרך הטובה והיעילה בותר להעביר מסר גלוי וסמוי כאחד ולשדר לציבור הלקוחות הקיימים ולציבור הלקוחות הפוטנציאליים מי אתם כעסק , מה אתם מציעים ולמה כדאי לבחור בכם לעומת המתחרים .

ניתן לראות כי כיום , בפרט בעידן המדיה הדיגיטלית , ישנם סוגים שונים של דרכי פרסום עסק בעיקר במדיה החברתית – אך לא רק! שילוט עסק בכנסים ובתצוגות מהווה למעשה את אחת הדרכים היעילות ביותר לפרסום.

 

מהו רול אפ ?

רול אפ הינו למעשה פוסטר אשר פורסים ותולים ובסיום ניתן לגלגל בקלות ולהחזיר ולהשתמש בעת הצורך . היתרון הבולט של מתקן הרול אפ נעוץ בפשטות ובנוחות שבשימוש בו , קל לנשיאה והעברה ממקום למקום וניתן להתאים לגודל הרצוי . כמו כן , עלות יצירת הרול אפ נמות יחסית בהשוואה לתמורה ולאיכות שמקבלים מהפרסום .  בנוסף, ניתן לפרסם ברול אפ כל רעיון פרסומי שעולה בראשכם .

 

מתי משתמשים ברול אפ ?

השימוש ברול אפ נפוץ בעיקר באירועים וכנסים של חברות ועסקים אשר מעוניינת לפרסם ולשווק את המוצר או השירות שהן מציעות . רבים משתמשים ברול אפ כמעין שילוט הכוונה ועל הדרך מנסים למשוך תשומת לב והתעניינות . משכך ברור כי על מנת ליצור את הרול אפ המושלם יש לשים דגש על כמה פרמטרים .

בשלב הראשוני עליכם להבין מה אתם רוצים שהלקוח יבין ? האם אתם רוצים ליצור סקרנות ? האם אתם רוצים להעביר מסר ישיר וברור ? לכן מדובר בשלב קריטי על מנת ליצור את הרול אפ המושלם .

בהמשך עליכם לדאוג כי הרול אפ שלכם מסקרן ומושך לקוחות פוטנציאליים הן מבחינת הנראות החיצונית , הצבעים והתמונה והן מבחינת המסר שהוא מעביר . רבים מתכננים רול אפ עם מסר סמוי ונוטעים בראש הלקוחות את המסר הרצוי .

אל תעמיסו ביותר מידי מידע ותוכן את הרול אפ שלכם שכן באירועים בהם מפרסמים רול אפ אתם לא היחידים ותראו עוד עסקים רבים שמפרסמים בעזרת רול אפ – משכך עליכם לחשוב איך אתם מייחדים את הרול אפ שלכם מכל השאר .

על מנת ליצור את הרול אפ המושלם מומלץ לבחור בחברה המציעה סוגים שונים של רול אפ במחירים משתלמים שכל מה שנותר לכם הוא רק לבחור . אז בכנס הבא אל תשכחו ליצור רול אפ מושלם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!