5 טיפים לעיצוב תעודת הוקרה

תעודות הוקרה הן תעודות שנועדו להביע הערכה של האדם שמגיש את התעודה לאדם שלו מוגשת תעודה זו. לרוב נתקל בתעודות הוקרה במסגרת של בית ספר, עבודה, חברה או עסק. חלוקה של תעודות הוקרה תתבצע בזמן כנס או טקס מיוחד שחלק מהזמן יוקדש לחלוקה של התעודות. לכן, עיצוב והמראה הכללי של התעודה מתבקש להיות איכותי במיוחד.

אין כמו תעודת הוקרה כדי להעניק את ההרגשה שאכפת לנו מעובד שלנו בחברה או מאדם שאנו מוקירים לו את ההשקעה שהעניק. עם זאת, חשוב לדעת לעצב כל תעודת הוקרה כראוי ובמאמר הזה נפרוס לפניכם 5 טיפים לעיצוב תעודת הוקרה.

עיצוב חיצוני של התעודה   

כל מתנה שנקבל נבחן אותה לעומק. באם מדובר בתעודת הוקרה הרושם הראשוני של העיצוב שלה הוא זה שיקבע את איכותה. חשוב שתעודת ההוקרה תהיה יפה ומרשימה ביותר, יש לבחור בעבור זה את הדף האיכותי עליה היא תודפס, את המילים והתוכן המדויק, את הפונטים המתאימים והגוונים היפים ועוד.

שימו דגש לתוכן  

סוגי נייר להדפסת הזמנות

 למילים יש משמעות רבה ואם תעודה תראה יפה אך התוכן שלה יהיה דל, פספסתם את המטרה. חשוב לכתוב את המילים המדויקות שירגשו את מי שעבורו התעודה מוקדשת, גם אם מדובר רק בסיום לימודים. מילות ההערכה על ההשקעה שלו יכולות לבוא לידי ביטוי בפיוטיות, בדימויים יפים שבהם הוקדשה מחשבה והיא מאפיינת ומייחדת את האדם הספציפי שמקבל את התעודה.

איכות ההדפסה          

ייצור תעודות ההוקרה הינו ייצור חדשני שעושה שימוש בחומרים מקצועיים. ניתן לשלב בין דף שהוא דק לבין מדבקה יפה וקרטון, אפשר להוסיף חומרי גלם מסוג מתכת או קרטון ועוד כיד הדמיון, העיקר שהיא תראה מיוחדת. העלות של התעודות תשתנה ותושפע מהעיצוב ואיכות חומר הגלם. ראו גם מידע על שילוט פנים.

תתייעצו עם מעצבים גרפיים

 לפני כל החלטה לגבי עיצוב תעודות הוקרה רצוי להיפגש עם מעצב גרפי כדי להחליט לגבי העיצוב הסופי. כמו כן, תתייעצו אתו לגבי החומרים שאיתם תרצו לעשות שימוש. חשוב להתאים כל עיצוב גם לתקציב שברשותכם.

בחרו בית דפוס איכותי   

שלב ההדפסה הגיע ואתם רוצים להדפיס את התעודות שלכם, אם עד כה לא התייעצתם עם בית דפוס ועשיתם הכל לבד, כעת כל שנותר הוא להדפיס את התעודות בבית דפוס איכותי ומקצועי שמתדפיס גם שילוט הכוונה

ואותיות מוארות. בית דפוס מקצועי יכלול עובדים גרפיים שמכירים את העבודה ויש להם ניסיון בתחום תעודות ההוקרה, הם יוכלו לפני כל הדפסה להביע את דעתם ובמידה ויש צורך לסייע בכל בעיה ומענה מקצועי. צרו קשר עוד היום עם חברת ליגרף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!