top of page

סטנדים

ליגרף היא חברה מקצועית וחדשנית בעלת נסיון ומוניטין רב. חברתנו מספקת שירות בתחומים: מתקני תצוגה לתערוכות, סטנדים לתצוגה, שלטים. למידע על סטנדים >>

סטנדים 

 הם ישפיעו על ההצלחה של העסק שלכם? מי שמוכר מוצרים, לא משנה מאיזה סוג או גודל, נתקל בצורך להציג אותם ללקוחות. קיימים מתקני תצוגה שונים, ואחד ממתקני התצוגה המובילים הם סטנדים. אנחנו בחברת ליגרף מספקים מבחר סטנדים בעיצובים שונים ובהתאמה אישית לצורכי הלקוח. 


מה זה בעצם סטנדים? 

סטנד הוא מתקן מיוחד המשמש לתלייה והצגה של מוצרים. התלייה יכולה להתבצע באמצעות קולבים, ווים ועוד. אופי התלייה יהיה תלוי בסוג המוצר אותו יש להציג. כך למשל, בחנות בגדים נעשה שימוש בקולבים על מנת לתלות את הבגדים על גבי הסטנדים. 

כיצד משפיעים הסטנדים על ההצלחה העסקית?

עסק שרוצה להצליח חייב לתת דגש על נושא העיצוב. הלקוחות נכנסים לחנות, או רואים את הדוכן, וההחלטה שלהם האם לרכוש תלויה גם באופן הצגת המוצרים. על ידי השקעה במתקני תצוגה ייחודיים ומעוצבים יכול בעל עסק להגדיל את תנועה הלקוחות אל החנות שלו, ואף את הקניות. אחד ממתקני התצוגה הבולטים הם הסטנדים. הם נמצאים כמעט בכל חנות או דוכן, ומהווים אביזר בולט שכל לקוח מסתכל עליו. אספנו את המומחים שלנו, כדי להציג לכם כמה טיפים מרכזיים לבחירת סטנדים. 

יציבות 

הדבר הראשון עליו אנחנו חושבים כאשר אנחנו מדברים על בחירת סטנדים הוא היציבות. למה? כי אם הסטנד לא יציב הוא יהיה פשוט לא אפקטיבי. סטנד נופל הוא סטנד שלא עושה את תפקידו ואתם לא רוצים סטנד כזה. עיצוב מותאם – קיימים סטנדים בעיצובים שונים, ואתם צריכים לבחור בסטנד שעונה על דרישות העסק שלכם באופן מקסימלי. בצורה הזו תבטיחו שימוש יעיל בסטנד. פרקטיות – אם זה לא פרקטי זה לא יעיל, ואתם רוצים סטנד יעיל שיעזור לכם. ביחרו בסטנד נוח לשימוש, אם מדובר בדוכן שצריך לקפל, שימוש לב שאתם בוחרים בסטנד בעל מנגנון עמיד וקל לשימוש. תקציב – אמנם זה הסעיף האחרון, אבל הוא לא פחות חשוב מהאחרים. אתם רוצים שהסטנד יתן דחיפה לעסק שלכם, לכן אסור לכם לחרוג מהתקציב שתגדירו. איזה סטנד כדאי לבחור? יש המון סוגים של סטנדים, והשאלה באיזה סטנדים לבחור היא שאלה שמלווה כל בעל עסק שמחפש מתקני תצוגה.

סטנדים בליגרף

אצלנו בליגרף תמצאו מגוון סוגי סטנדים, וביניהם Perstige, מעמד מגנטי לקאפה, מעמד קטלוגים זיגזג, מעמדי קטלוגים ועוד אחרים. סטנד תצוגה מתכת היעזרו במקצוענים כדי לבחור סטנדים מתאימים כדי לקבל מידע נוסף על הסטנדים שלנו, וכדי להתאים לכם את הסטנדים הנכונים, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם המומחים שלנו. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבחור במתקני התצוגה המתאימים ביותר. בכל מקום ציבורי הם קורצים לכם עם מידע חיוני, פרסומי או שילוט. הם נמצאים בבנק, בקופות החולים, בחנויות שונות , בקיוסקים, בכנסים ואירועים, בתי קולנוע, עמדות מידע של טיולים ומודיעין ועמדות מכירה שונות- סטנדים לתצוגה הינה פריט קידום מכירות חיוני, פונה לקהל רב של אנשים הנמצאים במקום, ואמורה דרך המענה לצרכי הלקוח גם לקדם את מוצריה. 

מהם סטנדים לתצוגה?

אלו מעמדים הנמצאים באזורים בהם ריכוז הקהל רב ויש סיכוי מוגבר שיותר אנשים יחשפו אליהם. מעמדים אלו מכילים בדרך כלל נייר מודפס ובו חומר כתוב על המוצרים אותם רוצים לפרסם או מידע חיוני, ובמקרים אחרים גם יעוצבו לצורך העמדת פריטי תצוגה אשר נמכרים במקום (כמו תוספי מזון בחדר כושר, משקפיים או שעונים- אלו לא יהיו תמיד נגישים לכולם מפאת מחירם ובדיקתם מקרוב כרוכה בשיחה עם המוכר). על סטנדים אלו מוצגים גם פריטי דמו אשר מדמים ללקוח את המכשיר היקר בו הוא מתעניין (כמו למשל מכשירי טלפון ניידים). 


מי מעצב סטנדים לתצוגה?

חברות פרסום שונות מצוידות בכישרונות רבים החושבים מדי יום כיצד לקדם את מוצריכם בדרך היצירתית ביותר והקצרה ביותר אל ארנקכם. אלו המתכננים סטנדים לתצוגה יחשבו היכן להעמידן- וכך גם יבנו אותם על – פי מידות השטח לתצוגה ודרישת המוצר. חשוב שיהיה במקום הנצפה ביותר הזועק למרחוק, ונגיש לאותו קהל יעד

bottom of page