מתקן תצוגה EsayShape

מתקן תצוגה חדשני מאלומיניום קל משקל הדפסה על בד נמתח בנראות חדשנית.
קיר תצוגה דגם EASY SHAPE שובה את עיני המתבונן.
באמצעות מוטות אלומיניום המתחברים בקליק – (פין קפיצי לחור) ניתן
לבנות את קיר התצוגה בקלות וביעילות ללא צורך בכלים בידע טכני או בניסיון.
מסופק עם תיק נשיאה "טרולי" על גלגלים לקלות נשיאה.

EsayShape – מתקן תצוגה חדשני

אם קידמה היא השם השני שלכם, ואתם חייבים להיות מעודכנים בכל דבר עוד לפני שהוא קרה, אתם חייבים להכיר את EsayShape – מתקן תצוגה חדשני ומפתיע במיוחד.

מהם מתקני תצוגה, ולמה אתם חייבים להכיר את EsayShape?

מתקני תצוגה הם אביזרים שמשמשים בעלי עסקים לפרסם את המוצר שלהם. מתקני תצוגה כוללים אלמנטים שונים שמטרתם להציג מידע או מוצרים בצורה בולטת שתגרום לקהל להתעניין במוצר. חלק ממתקני התצוגה מצטיינים בנוחות שימוש רבה, אחרים בולטים למרחוק ויש כאלה שמשלבים מספר יתרונות. אחד ממתקני התצוגה המובילים אצלנו בחברת ליגרף הוא ה-EsayShape.

שילוב מנצח בין אלומיניום ובד

ה-EsayShape הוא מתקן תצוגה חדשני המשלב אלומיניום ובד ויוצר מעין קיר בד מודפס. הבד נמתח על גבי מוטות אלומיניום המתחברים באמצעות מנגנון חכם, אנחנו קוראים לזה "מתחברים בקליק".  

בנייה פשוטה ומהירה

ה-EsayShape מתאים במיוחד להצגה בתערוכות וכנסים, בגלל היכולת להרכיב ולפרק אותו במהירות. כל אחד יכול להרכיב ולפרק את המתקן, גם אם אין לו שום רקע או ידע טכני. בלי ניסיון מוקדם ובלי כלים מסובכים, פשוט מחברים את המוטות, הבד נמתח, והמתקן עומד.

נוסף על כך, ה-EsayShape גם קל משקל במיוחד, מה שמאפשר לשאת אותו ממקום למקום בקלות. תוכלו לשאת אותו מהמכונית למקום הקמת הדוכן באמצעות תיק נשיאה טרולי על גלגלים, שיסופק לכם יחד עם המתקן.

כמה עולה מתקן תצוגה מסוג EsayShape?

כמו מתקני התצוגה האחרים שאנחנו מספקים, גם מחירו של ה-EsayShape משתנה, בהתאם לגודל המתקן, ולרמת המורכבות של ההדפסה. אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר מסודרת אתם מוזמנים לפנות אלינו, ולקבל שירות מהצוות המקצועי שלנו.

איזה מתקני תצוגה כדאי לקנות בנוסף?

אנחנו בליגרף מספקים מגוון רחב של מתקני תצוגה לתערוכות, כנסים ולחנויות. בהתאם לצורך שלכם, נוכל להתאים לכם סט מתקני תצוגה שיענה על כלל הצרכים שלכם. הצוות שלנו כבר מתורגל בסיוע ללקוחות שזקוקים להכוונה, ובהתאם לתקציב שתגדירו ולצרכים שלכם נתאים לכם מתקני תצוגה איכותיים שיעזרו לכם להבליט את המוצרים שלכם.

איך מתקני תצוגה יגרמו לעסק שלכם להצליח יותר?

מתקני תצוגה כמו EsayShape ואחרים יכולים לגרום לעסק שלכם להצליח יותר. איך? שיווק מוצרים מבוסס במידה רבה על הנראות והפרסום, ומוצר כמו EsayShape, שכולל הדפסה על בד איכותי יכול להבליט את העסק שלכם, ולהביא אליכם לקוחות חדשים. אז תתקדמו למוצר התצוגה החדשני, ותנו לעסק שלכם דחיפה חזקה קדימה.

אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!