top of page

Pop-up Display

מתקן תצוגה נייד קל ופשוט להקמה פתרון מושלם לקיר תצוגה
לתערוכות כנסים וארועי מכירות

פופאפ לתערוכות ומתקני תצוגה 

 רוצים לבלוט בתערוכה הקרובה שתיקחו בה חלק? בכדי להפוך את ההשתתפות שלכם בה לסיפור הצלחה, יהיה כדאי לכם להקדיש זמן לחשיבה על הזמנת פופ אפ לתערוכות שבעזרתם תוכלו להציג את החברה שלכם בצורה מרשימה. ישנן חברות אשר מתמחות בשיווק של פופאפ, כך שאתם רק צריכים לפנות אל חברה אמינה בתחום שתדע להציע לכם פופאפ איכותי במחירים נוחים. בכדי להבטיח שבתערוכה הבאה תוכלו לבלוט בשטח ולתפוס נוכחות עם החברה שלכם, יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים להשקיע ב פופאפ לתערוכות שאתם בוחרים להזמין. אנו נמליץ לכם להזמין פופ אפ, סטנדים ומתקנים נוספים שיסייעו לכם להציג את השירותים שלכם. 

התאמת פופ אפ לסוג חברה

מתאימים את פופאפ לסוג החברה - לכל חברה יש את התחום שבה היא מתעסקת, וכך גם יכולים להשתנות סוג המתקנים שצריך לעשות בהם שימוש. כך שאם אתם בוחרים להזמין פופאפ לתערוכות, עליכם לוודא שאתם אכן מזמינים פופ אפ שעונים על הדרישות שלכם ויאפשרו לכם לקדם את האינטרס השיווקי של החברה שלכם. כמובן שאתם לא צריכים לקבל את כל ההחלטות על דעת עצמכם, שכן אתם יכולים פשוט לפנות אל חברת ליגרף, אשר מתמחה במגוון פתרונות תצוגות לתערוכות, והיא כבר תוכל לעזור לכם עם הבחירה שלכם במתקנים השונים, כך שאתם תבחרו באפשרות המתאימה ביותר בסופו של דבר. פופ אפ לתערוכות במחירים אטרקטיביים דעו לכם שאם אתם רוצים להזמין מתקני תצוגה לקראת התערוכה הקרובה שתיקחו בה חלק, אין הדבר אומר שאתם צריכים להוציא סכומי כסף מופרזים. עליכם רק להחליט לבחור בחברה אשר מציעה מתקנים במחירים אטרקטיביים, כמו ליגרף. כך אתם תוכלו להיות מרוצים בכל ההיבטים, וזה ללא ספק יעניק לכם את התחושה שאתם עושים את הדבר הנכון ביותר. אל תתפשרו על הדרך שבה אתם מציגים את החברה שלכם במהלך התערוכה, שכן עליכם לזכור שמדובר בדרך נהדרת למצוא לקוחות חדשים, והרי שאם אתם רוצים לעשות זאת באפקטיביות מלאה, זה יהיה חיוני מצדכם להקדיש את הזמן שלכם לחשיבה על הדרך שבה אתם מציגים את החברה שלכם. *מפרט מלא של פופאפ לתערוכות ניתן לראות אצלנו באתר. תמיד תשקלו את האפשרות להתייעץ עם מפיקי אירועים או גורם מקצועי בעלי ניסיון שיוכלו להעניק לכם טיפים בכל הנוגע לדרך שבה אתם מציגים את החברה שלכם, כך אתם תוכלו לבלוט בשטח ולדעת שאתם עושים את הדבר הנכון ביותר. זה ללא ספק יקל עליכם ויאפשר לכם להיות מרוצים מהדרך שבה החברה שלכם מוצגת.

פופאפ לאירועים והשתתפות בתערוכות


הרבה אנשים מתחום העסקים מתלבטים כיצד לפרסם ולשווק את העסק שלהם בצורה מוצלחת. כאחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא על ידי השתתפות בתערוכות או כנסים הקשורים למקצוע בו הם עוסקים. למשל, אם יש לכם עסק למחירה של כלי בית, ובגני התערוכה מתכוננים לאירוע או לתערוכה של כלים ומוצרים לבית – אתם חייבים להיות שם עם פופאפ. המפתח להצלחה של כל תהליך שיווקי טוב הוא לדעת כיצד להגיע לקהל היעד שלך, זה שמתעניין המוצרים ובשירותים שיש לך להציע. אז אם החלטתם שאתם משתתפים בתערוכה וקניתם דוכן או פופאפ להציג את העסק שלכם באותה תערוכה, חשוב לעשות זאת בגדול. הפופאפ שלכם צריך להיות הפופ אפ היפה והבולט ביותר בכל התערוכה. הוא לאו דווקא חייב להיות פופאפ גדול , אולם באמצעות פופאפ איכותי בהחלט תוכלו להפוך אותו בדוכן האטרקטיבי ביותר בשטח.

 מה זה פופאפ לאירועים?


 מערכות פופ אפ באולם מתקני התצוגה לתערוכות הוא למעשה קבוצה של פוסטרים קשיחים המחוברים יחד אשר מייצרים תמונה אחת או פוסטר אחד ענקי. את הפוסטר הזה פורסים בדרך כלל בגב הביתן או התערוכה, על מנת שישמש כרקע לשאר האלמנטים והמיצגים בדוכן. הפופ אפ הוא מרכיב מאוד בולט ומשמעותי בעיצוב של הדוכן או הביתן של כל עסק בתערוכה, ויכול להשפיע במידה ניכרת מאוד על כמות המתעניינים הניגשים לדוכן שלכם. פופאפ מעביר מסר חזותי תפקידו של הפופאפ הוא להעביר איזשהו מסר באופן חזותי שנראה היטב גם מרחוק, כך שאם אנשים שמחפשים את המוצר שלכם יראו אותו, זה יסקרן אותם להתקרב ולבחון את העסק שלכם מקרוב. ברגע שמשכתם את הקהל אליכם זה כבר בידיים שלכם. אנשי מכירות מיומנים יכולים להפוך כל מתעניין ללקוח בפועל. ניתן להשתמש בפופאפ עם הדפסות איכותיות בשלל גימורים ומחירים שונים.

bottom of page