ביתני טראס

פתרון בלעדי לחברת ליגרף, טראס בהרכבה עצמית קל לשינוע הרכבה ופירוק.

ביתנים מטראס ידועים בחוזק הרב שלהם בנוסף ליכולת לשאת משקל כבד יחסית. זהו נתון חשוב לכל עסק או ארגון המשתתף בתערוכה. חברת ליגרף מובילה את השוק והתחדשות בתחום של ביתנים מטראס ומעניקה לקוחותיה פתרון בלעדי של שירותי עיצוב טראס הניתנים להרכבה עצמית, קלה לשינוע הרכבה ופירוק הכוללת תכנון ובניה של ביתני טראסים על פי צרכי הלקוח עם הדפסה על גבי בד באיכות מעולה!

טראס הוא פתרון פשוט וקל ליישום הניתן לעיצוב ומיתוג איכותי לעסק והופך כל נקודת מכירה בכנס או ערוכה לאיכותית ומקצועית יותר.

סוגי טראס להרכבה עצמית

כמעט כל חברה מקצועית ומובילה בתחום שלה, משתתפת כל שנה בכמה תערוכות וכנסים. זה חלק מהתדמית והמוניטין שלה. אם כל המתחרים שלה שם, גם היא תהיה. והשאלה הכי גדולה היא איך היא תהיה? איך היא תציג ובאיזה דוכן מטראס היא תבחר השנה?

טראס הוא חומר חדש יחסית לתחום של בניית ביתנים. הוא מיועד לבנייה מודולרית של ביתן בתערוכה. דוכן מטראס מתקפל ומארגן את עצמו דינמית ומודולרית. והוא יכול גם להיכנס לתוך מזוודה מתאימה.

יש כל מיני סוגי טראס להרכבה עצמית. מדובר על חומר ידידותי ונעים, קל לעצב אתו, קל לפתוח ולהעמיד דוכן שעשוי ממנו וקל ופשוט לקפל אותו כמו פאזל ולהכניס למזוודה. אם תתעקשו להשתמש גם בה, עם עטיפה גרפית ראויה היא יכולה להיות חלק מהדוכן עצמו. 

מכיוון שהוא חומר חזק, זה מבטיח לכם שגם אם התערוכה תתקיים בחוץ ותהיה שם רוח קלה, שום דבר לא יקרה. הדוכן לא יזוז ממקומו. אם תחליטו להסיע רכב על רצפה מטראס בדוכן, גם זה אפשרי ולרצפה לא יקרה שום דבר. החומר הוא קשיח וחזק מאוד. 

גרפיקה על הטראס

הדפוס הדיגיטלי מביא היום את נושא עיצוב הדוכנים הכי גבוה שאפשר. אין משהו שאי אפשר להדפיס כמעט על כל חומר גלם, בכל גודל, בכל צבע וליצור נוכחות. גם דוכן טראס מעוצב בהזנה והוא כולל בדרך כלל כמה תמונות ומידע על החברה המציגה.

מערכת הטראס כל כך גמישה. היא בסה"כ עשויה ממוטות אלומיניום ופלסטיק קלות משקל, המתחברת אל קירות הטראס. מאוד קל ומאוד בטוח. יש מוטות לכל מיני גדלים של דונים החל מ-10 ס"מ ועד 2 מ".

כדי להקים ביתן כזה, לא צריך שום כלי עבודה מיוחדים. היא מודולרית, קמה ועומדת על הקירות והמוטות ומציגה את כל מה שיש לכם להציע בגרפיקה מותאמת מקצועית ומרשימה. דוכנים אלה מתאימים לתערוכות קטנות וגדולות, לכנסים. היא יכולה לשמש כקיר לפתח וניצול מירבי של כל שטח הדוכן לנוכחות חזקה ובולטת. 

יש כל מיני סוגי טראס להרכבה עצמית.

טראס בשחור או בלבן

דוכן טראס משווק בצבעים שחור או לבן. יש טראס קל שניתן לשימוש חוזר ורב פעמי. ניתן להרכיב ולפרק אותו בקלות למשתמש הקצה. לא צריך שום כלי עבודה מיוחדים כדי להרכיב אותו. הוא מתאים לכל סוגי המדיה ואפשר להכין ממנו ביתן גדול או קטן. אפשר להקים ממנו דוכן, יחידת קבלה מבנה, קירות ועוד. יש כל מיני סוגי טראס להרכבה עצמית המתאימים לבנייה של דוכנים.

מתקן תצוגה
אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!