אותיות תלת מימד

חברת ליגרף מציעה מגוון רחב של פתרונות שילוט כגון: אותיות תלת מימד באמצעות מגוון רחב של חומרים בעוביים וגדלים שונים: PVC, פרספקס פליז ועוד, שיגדילו את החשיפה והנראות עבור העסק שלכם. 

בנוסף, אנו מומחים בפתרונות של תאורת ניאון ו-LED המשתלבים עם שילוט תלת מימד איכותי המותקן על ידי צוות התקנה מקצועי בליווי מנוף ובמה.

אותיות תלת מימד לכל עסק

כדי לבלוט במרחב הציבורי אתם חייבים שילוט אפקטיבי. שילוט אותיות תלת מימד – בדיוק מה שאתם צריכים כדי לקחת את העסק קדימה.

לא משנה אם יש לכם עסק, חברה, חנות צעצועים או מסעדה – השאיפה שלכם היא אחת – ליצור כמה שיותר נראות בשטח. אתם רוצים שהלקוחות יראו אתכם, ידעו על קיומכם ויחליטו להגיע. שילוט אותיות תלת מימד הוא דרך מצוינת לגרום לעסק שלכם לבלוט מעל המתחרים, ואנחנו בליגרף יודעים לעשות את זה מצוין.

מה זה שילוט אותיות תלת מימד?

שילוט תלת מימד מורכב מאותיות הבולטות על גבי גוף השלט ומייצרות נראות רבה יותר. שילוט אותיות תלת מימד יהיה מורכב מחומרים שונים כמו: PVC, פרספקס, פליז ועוד ויכלול גם פתרונות תאורה. במשך שנים היה מקובל להשתמש בניאון כדי להאיר את שלטי החוצות, אולם בשנים האחרונות הלד תפס את מקום הניאון, וכיום הוא האמצעי העיקרי להארת שלטים.

למה לבחור דווקא שילוט תלת מימד?

ישנם סוגים רבים של שלטים, כאשר לכל סוג ישנם היתרונות שלו. היתרון המרכזי של שילוט תלת מימד הוא הבולטות הרבה שהם מייצרים. האותיות הגדולות, שעומדות נפרדות זו מזו, ובמיוחד כאשר הן מוארות, בולטות למרחוק ולא מאפשרות להתעלם מהן. השימוש בתאורה מאפשר להעביר את המסר בצורה חזקה יותר, היישר לתודעתו של מי שנתקל בשלט.

שילוט תלת מימד בדרך כלל יוצב במרחב הציבורי, מתוך מטרה לעורר עניין בקרב אנשים העוברים ברחוב. באמצעות שלט כזה, כל אחד שיעבור יבחין בעסק, ויהרהר בכניסה אליו.

אפשרויות עיצוב מיוחדות

שלטים מן הסוג הזה מאפשרים גם עיצובים, מיקומים וסגנונות מיוחדים. ניתן לשלב אלמנטים מיוחדים שלא היה אפשר לשלב בשלט רגיל, וכך ליצור שלט מושך ומעניין יותר.שימוש בצבעים, בצורות, באותיות ובמספרים מאשפר ליצור שלט שמספר סיפור וגורם לו להיות גדול מסך חלקיו.

עיצוב, ייצור והתקנה – כל מה שצריך במקום אחד

חברת ליגרף עוסקת בפתרונות מיתוג ושילוט לעסקים וחברות. אנחנו מתמחים ביצירת שלטי תלת מימד ייחודיים שמייצרים ללקוחות שלנו בולטות גבוהה במיוחד. כל לקוח שפונה אלינו מקבל יחס אישי במהלך כל תהליך העבודה. אנחנו נעצב עבורכם שילוט ייחודי, נייצר אותו באיכות מקסימלית ונתקין עבורכם את השלט במיקום מנצח.

הגיע הזמן שתטביעו חותם

העסק שלכם יכול לבלוט מעל כולם. הוא רק צריך את הכלים הנכונים. שילוט אותיות תלת מימד יסייע לכם למנף את העסק, להגיע למעגל לקוחות רחב יותר ולהגדיל את המכירות באופן משמעותי. שילוט לעסק הוא עניין פשוט יותר ממה שאתם חושבים. התקשרו אלינו עכשיו, וקבלו הצעת מחיר לשלט שלא ישאיר ללקוחות שלכם הרבה ברירות.

אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!