ארגזי תאורה

ארגז תאורה פרופיל אלומינים:

ארגזי תאורה חד/דו צדדי לפתרון מושלם לשימוש בתנאי פנים וחוץ.

חזית פרספקס חלבי או הדפסה איכותית על גבי פאנפלקס ללא הגבלת מידות.

ניתן לשלב שיטות מגוונות של תצוגה : ויניל מודפס, ויניל בחיתוך ממוחשב, שקפים מודפסים ועוד.

כל עסק צריך שילוט בולט שיגרום לו לבלוט למרחוק. אחד מסוגי השילוט החשובים הם ארגזי תאורה, ואנחנו בליגרף מייצרים ארגזי תאורה ממותגים לעסקים

כל בית עסק שרוצה להיות מוכר בסביבתו חייב שילוט בולט ואפקטיבי. שילוט בסיסי מאפשר ליידע את העוברים והשבים על קיומכם, אולם קיימים סוגי שילוט שיכולים לשפר את הנראות של העסק באופן משמעותי. אחד מסוגי השילוט המרכזיים נקרא ארגזי תאורה.

מהם ארגזי תאורה?

ארגז תאורה הוא למעשה פרופיל אלומיניום מואר המשמש כשילוט פנים וחוץ. מקובל להשתמש בארגזי תאורה כשלט בולט מעל חזית בית העסק, כשלטי רחוב המפנים העוברים והשבים אל העסק, כשלטי פרסומת ועוד.

קודם כל למשוך תשומת לב

הרחוב עמוס בגירויים שונים ומשונים, והסיכוי שלכם לבלוט מעל כולם נמוך מאוד. כדי לשפר את הסיכויים שלכם ולייצר נראות אפקטיבית אתם חייבים להיות אקטיביים ולזהות מהן המגמות העכשוויות בשילוט רחוב. אם תפרסמו שלט כמו של כולם, אתם פשוט תישארו נסתרים מן העין.

איך בוחרים שלט מתאים לעסק?

אחרי שהבנתם שאתם חייבים שלט מיוחד, אתם חייבים לבחור סוג השלט שלכם. קופסאות תאורה הן דרך מצוינת לגרום לכם לבלוט, אבל אתם חייבים ארגז תאורה שיהיה בעל נוכחות בולטת. אנחנו בליגרף מומחים בלייצר ללקוחות שלנו נראות מנצחת.

ארגז תאורה חד צדדי או דו צדדי – מה עדיף?

קיימים סוגים שונים של ארגזי תאורה, ושני סוגים בולטים הם ארגז חד צדדי ודו צדדי. ארגז דו צדדי משיג שני כיוונים במוצר אחד, אבל הוא לא תמיד יהיה נצרך. כאשר מדובר בארגז תאורה לחזית החנות, נסתפק בדרך כלל בארגז חד צדדי ואילו בארגז דו צדדי נשתמש לארגזי תאורה שישמשו כשלט חוצות בפינת הרחוב.

תהליך העבודה בעיצוב והתקנת ארגז תאורה

תהליך העבודה איתנו פשוט, אבל יעיל. אנחנו נבצע אפיון מפורט של הצרכים שלכם ונסייע לכם להתאים שלט מדהים. נייצר לכם הדמיה, ואחרי אישור שלכם נפיק עבורכם שלט מדהים ונתקין אותו בצורה מקצועית במיקום בולט וחזק.

תתכוננו למבול של מבקרים

אנחנו הולכים לעצב לכם שלט, וזה יהיה מדהים. אז בואו נדבר, נעשה אפיון, נחשוב ביחד, ונצא לדרך. להצעת מחיר שתפתיע אתכם השאירו פרטים עכשיו.

אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!