שילוט חדרים

מבחר פתרונות לשילוט חדרים ממגוון חומרים: פרספקס, זכוכית, אלומיניום השלטים הנם מודולריים וניתנים להתאמה אישית , בדיוק כפי שאתם רוצים! את שילוט החדרים של LIGRAF תוכלו למצוא בחברות הייטק, משרדי ממשלה , מוסדות חינוך , מוסדות רפואיים ועוד.

בליגרף תזכו לליווי אישי וצמוד לאורך כל הפרויקט משלב התכנון דרך הגרפיקה והעיצוב וכמובן תיהנו מצוות התקנה עם ניסיון רב.

שילוט חדרים – חלק בסיסי בתהליך המיתוג

שילוט חדרים מאפשר ליצור סדר בארגון ומסייע גם בתהליך המיתוג. אנחנו בליגרף מתמחים בעיצוב ויצור שילוט חדרים ממותג לעסקים, חברות וארגונים

מיתוג הוא עניין חמקמק שלא כל אחד יודע לעשות. לייצר לוגו זה חשוב וגם לבחור צבעים שיזוהו עם המותג, אבל איך יוצרים סביבת עבודה ממותגת? אחד האלמנטים שמסייעים מאוד במיתוג החלל הוא שילוט חדרים. כן כן, השלטים הקטנים האלה שמונחים על דלתות החדרים הם מה שיכול לסייע לעסק שלכם להיראות ממותג כמו בחברות הגדולות.

כיצד שילוט חדרים מסייע בתהליך המיתוג?

כדי לרתום את השלטים לתהליך המיתוג, יש לחשוב עליהם כחלק אינטגרלי מהמיתוג כולו. אנחנו בליגרף מומחים למיתוג וליצירת שלטים. אם כבר יש לכם מיתוג מסוים, נדע לשלב את השלטים ולדאוג לכך שהם יהיו חלק מהמיתוג שיצרתם. אם חלל המשרד או החברה שלכם עדיין לא עברו תהליך מיתוג, נשמח להיות אלה שגורמים לו להיות כזה.

התאמת השלטים לאופי הפעילות

כאשר מתאימים שלטים לעסק, חשוב מאוד להבין מה אופי הפעילות של המקום. איזה נראות המותג רוצה לשדר ומה המאפיינים שלו. רק באמצעות הבנה עמוקה של החברה, ניתן לייצר שילוט מתאים ואפקטיבי שייצור מיתוג מנצח.

באילו חומרים נשתמש לשלטים?

החומרים העיקריים שמשמשים אותנו לשילוט חדרים הם פרספקס, זכוכית ואלומיניום. בנוסף אליהם אנחנו משתמשים בחומרים נוספים שמאפשרים לנו ליצור שלטים ייחודיים שמחזיקים מעמד לאורך זמן. אנחנו מייצרים שלטים מודולריים הניתנים להתאמה אישית בהתאם לבקשה שלכם.

את השלטים של ליגרף תוכלו למצוא בחברות הייטק, משרדי ממשלה, מוסדות חינוך, מוסדות רפואיים ובעוד מגוון רחב של מקומות.

ליווי אישי ושירות מקצועי

מערך השירות שלנו עומד תמיד לשירותכם. מהטלפון הראשון ועד שהשלטים יותקנו אצלכם, הצוות המסור שלנו יהיה שם בשבילכם. נתכנן את השלטים בהתאם לדרישה והצורך שלכם, נתאים גרפיקה ועיצוב ונשתמש בכל הניסיון שיש לנו (ויש לנו הרבה) כדי שתהיו מרוצים.

נתקלתם בבעיה? לא מרוצים מהצבע? מתלבטים באיזה גוון לבחור? אנחנו תמיד שם לשירותכם. אתם במרכז ואנחנו כאן כדי לגרום לכם להיות הכי מרוצים שאפשר.

שילוט פנים זה ליגרף

כל זה נשמע לכם מעניין, אבל אתם לא ממש יודעים איך ממשיכים? אתם מוזמנים לפנות אלינו. התקשרו אלינו עכשיו, והצוות המקצועי יתחיל לעבוד מיד, בדרך ליצירת שלטים מושלמים.

אנחנו זמינים תמיד, מלאו פרטים ליצירת קשר!