שילוט לעסקים זה ליגרף!

אנו בליגרף מציעים מגוון רחב של שילוט לעסקים, כגון: שלטי ענק מוארים ובולטים לחברות וארגונים, שילוט חוץ לחנויות, שילוט פנים למשרדים, אותיות תלת ממד על חזית הבניין ועוד. ברשותנו מערכות ושיטות מתקדמות בתחום של שלטים לעסקים איתם נוכל להתאים עבורכם את השלט אותו העסק שלכם צריך ובעזרתו להגדיל את הנראות של העסק וכמובן את החשיפה לקהל שלכם.

פתרונות שילוט לעסקים שעושים את ההבדל

שיווק, פרסום והכוונה של הלקוח לכיוון הנכון הם חלק מסך הפעולות שכל עסק חייב לנקוט. אנחנו בליגרף מתמחים בייצור פתרונות שילוט מתקדמים לעסקים.

עסק לממכר עוגות, חנות גאדג'טים, סטארט אפ בתחום הגיימינג או מכון יופי – כולם צריכים פתרונות שילוט לעסקים. לשלטים בעסק יש שני תפקידים עיקריים. ראשית, הם משמשים חלק אינטגרלי ממערך השיווק של העסק, ומסייעים ליידע את הלקוח על קיומו של העסק ועל המיקום שלו. שנית, שלטים לעסקים מסייעים להכוונה, הגדרת אזורים ויצירת סדר.

מגוון פתרונות שילוט לעסקים

אצלנו בליגרף תמצאו מגוון רחב של מערכות ושיטות מתקדמות בתחום שילוט פנים ושילוט חוץ. בין המוצרים הבולטים שלנו פתרונות שלטים לעסקים, שלטים למשרד, שלטים לחנויות, שלטים מוארים, אותיות בולטות ועוד.

לרשותכם עומד מגוון רחב של שלטים לעסקים, העשויים חומרים שונים בכל גודל שתבחרו, באיכות הגבוהה ביותר ובליווי ארגזי תאורה והתקנה חדישים ביותר. אנחנו מפיקים שלטי בד, חיתוך ממוחשב של אותיות וסמלים, שלטים בהדבקה על פח, פרספקס, פלסטיק, קרמיקה, חלונות ראווה ועוד.

סוגי שלטים לעסקים

כדי לספק לכם מוצר מתאים בצורה אופטימלית, חילקנו את הקטגוריה של שילוט לעסקים למספר תתי קטגוריות:

שילוט מבואה והכוונה

ככל שהעסק גדול יותר, כך גדל הצורך באמצעי הכוונה שמסייעים להתמצא במרחב. שילוט מבואה והכוונה הוא כינוי לשלטים שמטרתם לסייע בהתמצאות בבית העסק. בהתאם להגדרתם של החללים השונים, שלטים אלה מסייעים לצבוע ולהכווין. כך לדוגמה, שלטים המובילים לשירותים הם שלט הכוונה.

ארגזי תאורה

כדי להבליט את האפקטיביות של השלט נוסיף לו תאורה. ארגז תאורה הוא מתקן המורכב מפרופיל אלומיניום ומתפקד כשלט רחב, גדול ומואר אותו ניתן להציב במקומות שונים.

אותיות תלת מימד

לפעמים אנחנו רוצים ליצור שלט בולט יותר – במקרה כזה נוכל לבחור בשלט של אותיות תלת מימד. זהו למעשה שלט המורכב מאותיות בולטות ומרווח פנימי ביניהן. ברוב המקרים שלט כזה יכלול תאורה פנימית או חיצונית. דוגמה לשלט תלת מימד מעין זה נמצא על קניונים – שם נראה שלטי תלת מימד עם שמות החנויות שיש בקניון.

שילוט חדרים

שילוט חדרים נועד לסייע בהכוונה והגדרת אזורים בתוך המבנה. כך לדוגמה, בבניין העיריה תמצאו על דלתות החדרים שלטים שמגדירים מי היושב בחדר ומה תפקידו.

שילוט לעסקים – לבחור בשילוט המתאים

אנחנו בליגרף מתמחים בייצור והתאמה של שילוט לעסקים בצורה הטובה ביותר, ובהתאמה מלאה לצורך של העסק או הארגון שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו, כדי לקבל הצעת מחיר אודות שלטים לעסקים ולהתחיל להשתמש בפתרונות שילוט מתקדמים שיוצרו במיוחד עבור העסק שלכם.

אתם מוזמנים לשוטט בקטגוריות השונות וללמוד עוד על פתרונות השילוט שלנו, או ליצור אתנו קשר בטלפון: 072-3310500