שלטים לעסקים - פתרונות שילוט לעסק

אצלנו בחברת ליגרף תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות ושיטות מתקדמות בתחום שילוט פנים ושילוט חוץ.

אנחנו מציעים מגוון רחב של פתרונות שילוט לעסק, שלטים למשרד, שלטים לחנויות, שלטים מוארים, אותיות בולטות ועוד.

לבחירתכם מגוון שלטים על גבי כל החומרים, בכל הגדלים, באיכות הגבוהה ביותר ובליווי ארגזי תאורה והתקנה חדישים ביותר.

אצלנו ניתן להפיק שלטי בד, חיתוך ממוחשב של אותיות וסמלים, שלטים בהדבקה על פח, פרספקס, פלסטיק, קרמיקה, חלונות ראווה ועוד.

שלטים לעסקים – פתרונות שילוט שעושים את ההבדל

שיווק פרסום והכוונה של הלקוח לכיוון הנכון הם חלק מסך הפעולות שכל עסק חייב לנקוט. אנחנו בליגרף מתמחים בייצור פתרונות שילוט מתקדמים לעסקים

עסק לממכר עוגות, חנות גאדג'טים, סטארט אפ בתחום הגיימינג או מכון יופי – כולם צריכים פתרונות שילוט לעסקים. לשלטים בעסק יש שני תפקידים עיקריים. ראשית, הם משמשים חלק אינטגרלי ממערך השיווק של העסק, ומסייעים ליידע את הלקוח על קיומו של העסק ועל המיקום שלו. שנית, שלטים לעסקים מסייעים להכוונה, הגדרת אזורים ויצירת סדר.

מגוון רחב של פתרונות שילוט לעסקים

אצלנו בליגרף תמצאו מגוון רחב של מערכות ושיטות מתקדמות בתחום שילוט פנים ושילוט חוץ. בין המוצרים הבולטים שלנו פתרונות שילוט לעסק, שלטים למשרד, שלטים לחנויות, שלטים מוארים, אותיות בולטות ועוד.

לרשותכם עומד מגוון רחב של שלטים, העשויים חומרים שונים בכל גודל שתבחרו, באיכות הגבוהה ביותר ובליווי ארגזי תאורה והתקנה חדישים ביותר. אנחנו מפיקים שלטי בד, חיתוך ממוחשב של אותיות וסמלים, שלטים בהדבקה על פח, פרספקס, פלסטיק, קרמיקה, חלונות ראווה ועוד.

השלטים של ליגרף

כדי לספק לכם מוצר מתאים בצורה אופטימלית, חילקנו את קטגוריית השילוט למספר תתי קטגוריות:

שילוט מבואה והכוונה

ככל שהעסק גדול יותר, כך גדל הצורך באמצעי הכוונה שמסייעים להתמצא במרחב. שילוט מבואה והכוונה הוא כינוי לשלטים שמטרתם לסייע בהתמצאות בבית העסק. בהתאם להגדרתם של החללים השונים, שלטים אלה מסייעים לצבוע ולהכווין. כך לדוגמה, שלטים המובילים לשירותים הם שלט הכוונה.

אותיות תלת מימד

לפעמים אנחנו רוצים ליצור שלט בולט יותר – במקרה כזה נוכל לבחור בשלט אותיות תל מימד. זהו למעשה שלט המורכב מאותיות בולטות ומרווח פנימי ביניהן. ברוב המקרים שלט כזה יכלול תאורה פנימית או חיצונית. דוגמה לשלט תלת מימד מעין זה נמצא על קניונים – שם נראה שלטי תלת מימד עם שמות החנויות שיש בקניון.

ארגזי תאורה

כדי להבליט את האפקטיביות של השלט נוסיף לו תאורה. ארגז תאורה הוא מתקן המורכב מפרופיל אלומיניום ומתפקד כשלט רחב, גדול ומואר אותו ניתן להציב במקומות שונים.

שילוט חדרים

שילוט חדרים נועד לסייע בהכוונה והגדרת אזורים בתוך המבנה. כך לדוגמה, בבניין העייריה תמצאו על דלתות החדרים שלטים שמגדירים מי היושב בחדר ומה תפקידו.

שילוט לעסקים – לבחור בשילוט המתאים

אנחנו בליגרף מתמחים בייצור והתאמה של כלל סוגי השלטים לעסקים בצורה הטובה ביותר, ובהתאמה מלאה לצורך שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו, כדי לקהל הצעת מחיר ולהתחיל להשתמש בפתרונות שילוט מתקדמים שיוצרו במיוחד עבורכם.

אתם מוזמנים לשוטט בקטגוריות השונות וללמוד עוד על פתרונות השילוט שלנו, או ליצור איתנו קשר בטלפון 072-3310500

סוגי שלטים במשרד – ככה מקבלים לקוחות!

שלטים הם חלק מנוף של כל משרד, מוסד ציבורי, ארגון או חברה. האיכות שלהם מעידה על המקום בו הם מוצבים. כמו בכל מיני תחומים גם בתחום השילוט יש טרנדים. סוגי שלטים במשרד שהיו לפני חמש שנים, הם לא סוגי השלטים שיש היום. כל הזמן יש טכנולוגיות חדשות שמאפשרות סוגי הדפסה על חומרי גלם שונים ועוד. 

ניקח לדוגמה מוסד ציבורי אליו מגיעים אנשים רבים שלא מכירים אותו. הם זקוקים לשילוט כדי להתמצא במקום ולהגיע למקום חפצם. השלטים יהיו תלויים בכל מקום בו הם אמורים לכוון את המבקרים במקום, ובתוך כל מחלקה יהיו עוד שלטים וגם ליד דלתות העובדים בכירים כזוטרים. במקומות ציבור זה מאוד מקובל שליד כל חדר ולעתים גם על הדלת יש שלט קטן עם שמו של נושא התפקיד במשרד זה.

סוגי שלטים במשרד יכולים להיות שלטי מדבקה, שולחנים ועוד.

כנס במשרד- תגים לכולם

תגים נכללים בין סוגי שלטים במשרד. אם למשל משרד מסוים עורך כנס גדול ומזמין אורחים שאין להם מושג מי זה מי, יסתובבו כל באי הכנס הזה עם תגים. היום זה תג חובה בכל כנס קטן כגדול. כך מזהים אנשים איש את רעהו ויכולים לפתוח בשיחה, לפי נושא השם ולעתים רשום גם תפקידו. בכנס כזה יהיו גם שלטי רול אפים או באנרים לפי העניין. אם למשל המשרד הזה יעשה תערוכה, סביר להניח שהוא יזמין שילוט מתאים לתערוכה שהם שונים משלטים למשרד, אבל אפשר להשיגם באותו בית דפוס.

במשרדים גדולים יש גם שלטי אזהרה והכוונה למגיעים למקום, שילוט מודולרי ועוד. זה מאוד מקובל היום בבנייני משרדים, שכבר בכניסה למטה יהיה שילוט של כל משרד וחברה הנמצאים בבניין. 

חומרי גלם חדשים – עידן הדפוס הדיגיטלי

המהפכה האמתית שלשלטים למשרד, החלה עם חדירתו של הדפוס הדיגיטלי. כל מכונות הדפוס הגדולות והמאסיביות, כל מכונות העימוד, פינו את מקומן לטכנולוגיה החדשה. פתאום הפרדת צבעים הפכה לקלה מאוד. הדיוק מקסימלי והתוצאות מרהיבות. גם השלטים עשו את הדרך הזו, אם פעם היה לוקח ימים ושבועות לעצב שלט, היום הכול נעשה באופן דיגיטלי מהיר והכי מדויק שיש. אפשר לשים כל תמונה על כל שלט, כל עיצוב שתחפצו, הכול אפשרי.

חומרי הגלם של השלטים היום הם פרספקס, קאפות, שמשוניות, PVC. בדי קנבס ועוד. שיטות ההדפסה הן סובלימציה, חיתוך צורני, חיתוך אותיות, חריטה אומנותית. כל מה שעולה על דרכם יכול להיות היום שילוט מייצג ומכובד לכל משרד.

שלטים לעסקים הם כמו פנים לבן אדם, זוהי החזית שאמורה לשקף את מהותו של מה שנמצא מאחוריו. בכדי למשוך את תשומת לבם של העוברים ושבים ליד העסק שלכם, אתם כמובן צריכים להשקיע בשילוט שלו. שילוט ייחודי, מעניין ומסקרן בהכרח ישפיע בצורה חיובית על עוברי אורח, לקוחות פוטנציאליים וכדומה, אך גם על האנשים שעובדים באותו העסק או החברה.

אל תשכחו שאם אתם רוצים לראות את העסק שלכם מצליח, זה פשוט יהיה חיוני שאתם תשקיעו בנוסף לפנים החנות, או לשם עניין בשילוט פנים, אלא גם בדרך שבה אתם בוחרים להציג אותה מבחוץ מה שנקרא שילוט החוץ. אם תעשו זאת כמו שצריך ופנו ליצרן וספק שלטים לעסקים כמו ליגרף, אתם תוכלו לראות איך העסק שלם יהפוך לסיפור הצלחה.

מבליטים את העסק עם שילוט מתאים

סוג השילוט שבו אתם בוחרים לעסק שלכם זה משהו שאתם צריכים לעשות אך ורק לאחר חשיבה מעמיקה והתחשבות בשלל האופציות שיש לכם. יש גם פתרונות שילוט עם תאורת לד, אותיות תל מימד,  עיצוב מרהיבים ושלל דברים שיוכלו להפוך את הנוכחות של השלט שלכם להרבה יותר משמעותית.

אין לכם מה להתלבט יותר מידי כאשר מדובר בשלטים לעסקים. אתם רק צריכים לשים לב שאתם בוחרים לפעול בצורה נכונה ולפנות אל הגורמים המתאימים. ישנם סוגים רבים של פתרונות שילוט, כמו שילוט שמתאים לתערוכות, תצוגה, חנויות, משרדים ועוד. כך שלפני שאתם מחליטים על פתרון כזה או אחר, כמובן שתוכלו להתייעץ עם הגורמים הרלוונטיים.

כל שילוט והייחודיות שלו

עליכם לחשוב כיצד אתם מביאים לידי ביטוי את המסר של העסק שלכם דרך השילוט, וזאת בהנחה ומדובר בעיצוב שלטים לעסקים  שאמור לקרוץ ללקוחות. אם תדעו לעשות זאת בצורה מוצלחת, אתם כמובן תוכלו לראות איך אתם מצליחים למצוא הרבה יותר לקוחות, דבר שיוביל את העסק שלכם להצלחה גדולה יותר.

שימו לב שאם אתם לא מרוצים מן המתרחש בעסק שלכם, אתם יכולים פשוט לבחור לשנות כיוון ולעשות דברים שיוכלו לקדם אותו. כך אתם ללא ספק תוכלו להביא אותו למצב שבו אתם מצליחים הרבה יותר.

שלטים לעסקים של ליגרף

אם אתם רוצים לבחור שלטים לעסקים שמתאימים לפעילות של העסק שלכם, אז אצלנו בליגרף תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים. אנו נותנים שירותים של ייצור שלטים באיכות הגבוהה ביותר, וזה ללא ספק משהו שיבוא לטובת העסק שלכם בסופו של דבר. תמיד תהיו נועזים עם הבחירות שלכם ותחשבו כיצד אתם יכולים להיות מקוריים עם הדרך שבה אתם מנהלים את העסק שלכם.