מיתוג משרדים – פתרונות שילוט, תצוגה ופרסום למשרדים

בכדי להצליח בשוק התחרותי של ימינו יש צורך להיות מיוחדים ולבלוט מעל אחרים כבר ברגע המפגש הראשוני. לכן, בתקופה הנוכחית מיתוג הפך לחלק אינטגראלי מעולם הפרסום והתצוגה של משרדים ובתי עסק. חברת ליגרף מתמחה במתן פתרונות שילוט לעסקים, תצוגה ופרסום התורמים למיתוג משרדים ומעבירים את מאפייניהם, מסריהם וייחודם באופן ברור ומדויק.

פתרונות שממתגים משרדים

לאור שורה ארוכה של פרויקטים ולקוחות עסקיים, יש לנו את כל הניסיון, הידע והכלים לספק לכל משרד פתרונות שילוט, תצוגה ופרסום העונים באופן מדויק וברור לתדמיתו, שירותיו ומוצריו. הפתרונות כוללים בין היתר:

  • שילוט – שלטים למשרד כוללים כל צורכי שילוט פנים וחוץ של המשרד, לרבות שלטי פרסום, שלטי חדרים, שלטי הכוונה ונגישות. השלטים מוצעים בשלל צורות, גדלים, צבעים וחומרים.
  • הלבשת קירות – מבוצעת באמצעים שונים לרבות טפטים ומדבקות קיר מודפסות איכותיות, המתאימים לכל סוג של קיר.
  • מתקני תצוגה – מכל סוג וגודל, מיועדים לצרכים קבועים, זמניים ומתחלפים. את מתקני התצוגה ניתן למקם באופנים שונים למשל על קירות, שולחנות ודלפקים וכסטנדטים העומדים מהרצפה.

פתרונות היוצרים זהות למשרד

פתרונות השילוט, התצוגה והפרסום שלנו יהפכו את המשרד שלכם מעוד חלל מרוהט לבית עסק ממותג בעל מאפיינים ומסרים ברורים, אסטטיים ואטרקטיביים. הפתרונות יעניקו למשרד זהות ייחודית המבדילה אותו מבתי עסק אחרים ומעבירה באופן קולע את מסריו. הזהות הממותגת תתרום ליצירת אווירה עסקית, מכובדת ומתאימה הן בקרב מבקרי המקום והן בקרב עובדיו.

תכנון משרד ממותג

יצירתו של משרד ממותג באה לידי ביטוי בהליך עבודה אישי המבוסס על תכנון מקצועי ומעמיק. זהו תהליך החושב מחוץ לקופסא במטרה להעניק לכל לקוח שלנו פתרונות פרסום, תצוגה ושילוט איכותיים, חדשניים ומקוריים, יצירתיים ומעוררי השראה. לשם כך נדאג להבין את מהותו של העסק וייחודו על פני מתחרים, המסרים שהוא רוצה להעביר, אופי קהל היעד שלו ומאפייני מיתוג המזוהים עמו כמו לוגו או סלוגן. נתונים אלו יעובדו יחד עם הלקוח לכדי מוצרי שילוט, תצוגה ופרסום מקוריים המזוהים עם המשרד, ערכיו, מסריו וקהל היעד שלו.

לפתרונות מיתוג למשרד

להזמנת פתרונות מיתוג למשרד בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים ומידע ויעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם ליגרף בטלפון 03-9222338, או במייל info@www.ligraf.co.il.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[leadercf7 campid="3594"]