שילוט פנים למשרדים

עידן חדש לעסקים: שילוט פנים למשרדים

עם חברת ליגרף תזכו תחת קורת גג אחת לפתרון שלם ואיכותי עבור כל צורכי שילוט משרדי, החל מתכנון השלטים ועד להתקנתם. את השלטים החברה מספקת לכל צורך זמני או קבוע, ובכל גודל, צורה וצבע ממגוון סוגי חומרים ואפשרויות תאורה, ועם גרפיקה והדפסות באיכות גבוהה ביותר.

כל זאת עם התאמה מלאה למאפייני המשרד, צרכיו ותדמיתו, כך שאם אתם נדרשים לשילוט פנים למשרדים, לשלטים מבד, פרספקס, פח, אלומיניום, זכוכית, קרמיקה, בד עם חיתוכי מחשב של סמלים, לוגו ואותיות – בליגרף תזכו למענה שלם ומדויק לצרכיכם.

הצורך בשילוט פנים למשרדים

כל משרד נדרש בשילוט לצורכי מיתוג או הכוונה, ובכדי ששילוט זה יתרום לבית העסק ותדמיתו הוא נדרש גם להתאים לו מבחינת עיצובו. לכן יש חשיבות רבה לתכנון כל שלטי המשרד באופן אסטטי, מקצועי ונכון בהתאמה לאופי העסק ותדמיתו. כמו כן, חשוב לבחור בקו אחיד לשילוט המשרד בכל היבטיו, בין היתר מבחינת גודל השלט, צורתו, גווניו, חומרי הגלם מהם הוא עשוי, סוג וגודל הפונט. לכן עדיף לתכנן ולייצר אתה השלטים במקום אחד כפי שחברתנו עושה.

שילוט לצורכי הכוונה ונגישות

חלק מצורכי שילוט למשרדים הינו שלטי הכוונה ונגישות המסייעים לשוהים ומבקרים במקום להתמצא במרחב. שלטים אלו מוצעים בכל גודל, צורה וחומר גלם. הם מתאימים לצורכי הציבור הכללי וגם לצורכי בעלי מוגבלויות ונכויות. בין היתר, שלטים אלו יכולים לשמש לסימון יציאות וכניסות, להכוונה לחדרי שירותים של נשים, גברים ונכים, לדלפק קבלה, חדר ישיבות ועוד.

שילוט חדרים במשרד

צורך נוסף שיש במשרדים הינו שילוט של החדרים השונים הכוללים תפקיד ושם של בעל החדר. מדובר בשלטים מודולאריים המסופקים אף הם בהתאמה אישית ובמידת הצורך ניתן להחליפם בשלט אחר. הם מתוכננים כך שיתאימו בצורתם, צבעם וכיתובם לאופי ותדמית המשרד.

מגוון פתרונות שילוט פנים למשרדים

מלבד האמור לעיל אנו מספקים עוד מגוון פתרונות שילוט פנים למשרדים. בין היתר אנו מספקים את המוצרים הבאים:

  • שילוט תלת מימד – מתאים למשרדים, מוצע במגוון עוביים וחומרים כדוגמת פי.וי.סי, פליז ופרספקס.
  • שילוט מואר – אנו מציעים מגוון פתרונות תאורה לשלטים לרבות תאורת לד או ניאון.
  • ארגזי תאורה – אנו מספקים ארגזי תאורה דו או חד צדדיים המתאימים לצורכי פנים של המשרד. את הארגזים אפשר לשלב עם מגוון סוגי שילוט לרבות שקפים מודפסים וויניל מודפס.

שילוט שמתאימים לאופי הפעילות שלכם

אחד הגורמים שמבדלים כל משרד, מוסד או מקום ציבורי אחר מחברו זהו נושא השילוט. במאמר הבא נסקור בקצרה את נושא שילוט הפנים. אתם נתקלים בהם בכל יום, שלטי כניסה, שלטים שמיים על הדלתות, שלטי הכוונה ועוד פתרונות שילוט פנים מגוונים ומותאמים אישית. יש לכם משרדים רבים בבניין אשר אינם מסודרים כהלכה, וקשה לעובדים להבין היכן נמצא כל מקום? על ידי הזמנת שילוט פנים מעוצב והתקנתו במרחבים הפנימיים של חללי העבודה, מרחבים ציבוריים וכדומה, תוכלו להקל על עובדים, לקוחות או מבקרים וגם כדי לבדל את עצמכם

מבחינתכם תצטרכו רק לפנות אל חברה מקצועית שבעזרתה תחליטו לגבי שילוט פנים שיהיה בבניין המשרדים שלכם, וכך אתם תוכלו לדעת שאכן נעשה המיטב על מנת להבטיח שהשהייה שלכם ושל העובדים שלכם במשרדים תהיה הרבה יותר נעימה.

אנו בטוחים שלדרישה שלכם יש דרישות ייחודיות שמאפיינות אותה, והרי שאם אתם רוצים לבחור בשילוט שמתאים לאופי הפעילות של החברה שלכם, אתם יכולים פשוט להתייעץ עם הצוות של ליגרף ולבדוק מהן האפשרויות השונות שעומדות בפניכם. כך אתם תוכלו להיות מרוצים מהבחירה שלכם ולדעת שאתם עושים את המיטב.

כמובן שאם אתם רוצים להזמין כבר בקרוב שילוט לעסק שלכם, אתם יכולים להפסיק עם הלבטים שלכם ולפנות אל ליגרף ללא כל היסוס. אנו בטוחים שאתם תהיו מרוצים מהשירות שהם יעניקו לכם, וזאת כאשר הם ידאגו שאתם תוכלו להפוך את השהייה שלכם בבניין המשרדים להרבה יותר נעימה.

חושבים על הצרכים של החברה

בכדי שאתם תוכלו להבטיח שהפעילות של החברה שלכם תהיה שוטפת ופורייה, זה יהיה חיוני מצדכם לחשוב על הנושא של שילוט פנים ולוודא שאתם בוחרים לפנות אל חברה מקצועית בתחום, כך שתוכל לעזור לכם האספקט הזה. כך אתם תוכלו לממש את הציפיות שלכם ולהיות מרוצים במאת האחוזים.

במידה ואתם לא מרגישים בנוח עם הבחירות שלכם או שאתם פשוט לא בטוחים כיצד עליכם לפעול בנוגע לשילוט, אז תוכלו למצוא מידע רב לגבי הנושא באינטרנט או לפנות אל ליגרף שיוכלו להמליץ לכם על האופציות השונות שעומדות בפניכם.

שילוט פנים של ליגרף

אם כבר אתם בוחרים להשקיע את הכסף שלכם בשילוט לצרכי החברה, כמובן שיהיה כדאי לכם לוודא שאתם בוחרים לפנות אל חברה שתוכל להציע לכם פתרונות שילוט איכותיים ככל שניתן, ולצד זאת גם במחירים אטרקטיביים. בדיוק לכאן נכנס התפקיד של ליגרף, אשר עשויים לענות על הציפיות שלכם ולאפשר לכם להיות מרוצים במאת האחוזים.

תזכרו שאם אתם לא יודעים מה יהיה ראוי מצדכם לעשות, אתם יכולים להרים כבר עכשיו צלצול אל הצוות של ליגרף שיעשה כל שצריך על מנת שאתם תרגישו בנוח עם ההחלטות שלכם. להזמנת שילוט פנים למשרדים בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם ליגרף בטלפון 03-9222338, או במייל info@www.ligraf.co.il.

מאמרים נוספים
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!