top of page

שלטים בהתאמה אישית לעסק שלך


אם החלטתם לעצב ולמתג את העסק שלכם עם שילוט לעסק בהתאמה אישית, כדאי שתדעו כי תכנון ועיצוב מוקדמים הם כלי חשוב להצלחת מיתוג עסקי ויצירת תדמית עסקית ראויה ונדרשת עבור העסק שלכם.

איזה שלטים יתאימו לעסק שלי?

היום ניתן לראות במשרדים המודרנים, החדשניים והעדכניים ביותר, מגוון רחב של שילוט דיגיטלי, שלטי פנים למשרד, המייצרים אווירה מתאימה ותדמית נכונה לעסק וממתגים את העסק כראוי, ניתן היום לקבל שירות של מיתוג עסקי ויצירת סוגי שלטים למשרד ממגוון רחב ומפתיע כגון: שלטים מעוצבים במבואה של המשרד, המדגישים את מגוון השירותים אותו ניתן לקבל במשרד, בעיצוב גראפי מקצועי ובחמרים איכותיים שיקנו מראה יוקרתי למשרד כבר בכניסה אליו. ניתן גם לייצר ולסגנן קיר שלם בכניסה המשמש כשלט, על ידי כיסויו בשלט ענק ואיכותי בצבעי עיצוב הלוגו של העסק או החברה. ניתן לעצב גם את לוגו החברה באותיות תלת ממדיות בכניסה למשרד, כך שיהיו בולטות מהקיר ומושכות תשומת לב ועין. אפשר להעמיד שלטי רול-אפ במקומות שונים במשרד, שלטים אלה יכולים להדגיש תכנים או ערכים מסויימים של העסק, וניתן גם להעביר אותם ולמקם אותם בכל פעם במקום אחר במשרד וכך לשנות את הנראות המיידית של המקום עבור הלקוח. בנוסף לכל אלה ניתן לעצב גם שלט מואר אשר יהיה בולט ביותר בסביבה ויהווה אלמנט דקורטיבי במשרד.

איך מייצרים מגוון סוגי שלטים למשרד ?

ניתן בקלות להיכנס לאתר האינטרנט של חברת מיתוג פרסום ושיווק באינטרנט ולקבל שירות של אנשי מקצוע איכותיים, יצירתיים, ואמינים, אשר יוכלו ללוות אתכם וביחד, להגדיר מטרות, לתכנן את סוגי השלטים ,ואת התוצאה הסופית הרצויה לכם על ידי השימוש יצירתי ועיצוב המשרד שלכם בהצלחה במגוון סוגי שלטים למשרד.

שילוט מנצח לעסק היתרונות הבולטים

אחד הדברים שכל עסק צריך, גם בעידן הזה של העולם הדיגיטלי- זה שילוט מנצח לעסק. היתרונות הבולטים של שילוט כזה ידועים ומוכחים. עסק עם שלט מושך לקוחות, עסק בלי שלט- שומם. בגלל הדפוס הדיגיטלי יש היום מגוון גדול של פתרונות שילוט, שמאפשרים הפקת שלטים על חומרי גלם שבעבר לא ניתן היה להדפיס עליהם. היום אפשר להדפיס על כל סוגי החומרים אם זה בד, או פלסטיק, פח או שמשונית אותיות ומילים בכל גודל, בכל פונט באיכות הכי גבוהה. אלה מפרסמים אתכם למרחוק מותקנים על גבי ארגזי תאורה והתקנה חדישים. כך מפיקים היום שלטים לעסקים, חנויות, שלטים למשרד עם אותיות בולטות, מוארים ועוד.

שילוט מנצח לעסק -איזה שלטים יש היום?

ממש כמו באופנה יש היום חזרה לשלטים שהיו פעם, צבעוניים, מוארים ונוצצים. מה שהיה נכון בעבר לגבי כל עסק, נכון כנראה גם היום. היום מפיקים שלטים על:

  • ארגזי תאורה בשלל צבעים

  • שלטי בד או פח

  • פרספקס

  • קרמיקה

  • שילוט שמודבק ישירות על חלון הראווה

  • חיתוך שנעשה במחשב של סמלים ואותיות בכל צורה ובכל גודל

כל עסק שממוקם היום ברחוב, בבניין, באזור תעשייה ועוד, חייב שילוט מנצח לעסק. זה חלק אינטגרלי של עסק חדש או ותיק. תמיד רוצים עוד לקוחות חדשים ובעיקר שילוט כזה חשוב מאוד למי שיש לו עסק חדש ועדיין לא מוכר. את השלטים מתקינים בכל חנות ועסק אם זה מעבדה לתיקון סלולריים או חנות לממכר מזון, כאשר אנו הולכים ברחוב, אנחנו לקוחות פוטנציאליים של כל עסק שיש לו שלט והוא מזמין אותנו אליו. סביר להניח אם מעל עסק לא יהיה שלט, לא נדע על קיומו. מטרתו של השלט הוא להבליט את העסק בעיקר באזורי מסחר של חנויות רבות, ובחירה של שלט מיוחד שיגרום לעסק הזה לבלוט מעל כולם.

שלטי הכוונה בתוך עסקים, קניונים ועוד

כולנו מונחים ע"י שלטים. כאשר ניכנס לקניון נחפש את שלטי הכוונה שיובילו אותנו אל המדרגות הנעות, החנויות שהגענו בשבילן לקניון. נחפש את היציאה, השירותים. בכל קניון יש אלפי שלטים אשר מכוונים את המבקרים במקום בכל קומה ומכל קומה. כך גם בתוך אולמות תצוגה של חנויות. אם אתם מגיעים למקום כזה גדול, מן הראוי שיהיו שם שלטים שיכוונו אתכם למקומות שאתם צריכים ושיחסכו לכם זמן. ככל שהשלט יהיה יותר מקורי ובולט, כך העסק הזה יצליח למשוך אליו יותר לקוחות. יש היום בתי דפוס שמועסקים בהם מעצבים גרפיים שהתפקיד שלהם זה להכין שילוט לעסק הכי מקורי והכי מותאם לכל אחד.

Comments


לייעוץ והצעת מחיר

Thanks for submitting!

bottom of page